marinde
MF veteraan
Gek word ik van dat ding !
Ik heb de Garmin Zumo 390 Als ik adressen opsla dan staat er bij "opgeslagen" 2 mappen. Alle opgeslagen plaatsen en Adres. Beide met dezelfde adressen dus alles dubbel.
In het begin zag je bij dat hartje " opgeslagen" alleen maar de adressen. Geen idee hoe het zo gekomen is.
Net alles gewist en opnieuw erin gezet en weer doet hij dat.
Mijn man heeft de 350 Nagenoeg dezelfde. Maar bij hem maakt hij geen 2 mappen. We kunnen maar niet vinden wat het door komt.
Ander irritant iets. .. Als ik de kaart wil verschuiven om te kijken hoe bijvoorbeeld de route loopt dan maakt ie steeds van die punten op het scherm (waypoint) en dan schuift de kaart dus niet naar wat ik wil zien maar schuift naar dat vlaggetje. Zooo irri ! Mijn vorige navi de Garmin Zumo 550 had dat niet. Was een fijn apparaat.
Help ! Wat doe ik verkeerd ?
Ik heb de Garmin Zumo 390 Als ik adressen opsla dan staat er bij "opgeslagen" 2 mappen. Alle opgeslagen plaatsen en Adres. Beide met dezelfde adressen dus alles dubbel.
In het begin zag je bij dat hartje " opgeslagen" alleen maar de adressen. Geen idee hoe het zo gekomen is.
Net alles gewist en opnieuw erin gezet en weer doet hij dat.
Mijn man heeft de 350 Nagenoeg dezelfde. Maar bij hem maakt hij geen 2 mappen. We kunnen maar niet vinden wat het door komt.
Ander irritant iets. .. Als ik de kaart wil verschuiven om te kijken hoe bijvoorbeeld de route loopt dan maakt ie steeds van die punten op het scherm (waypoint) en dan schuift de kaart dus niet naar wat ik wil zien maar schuift naar dat vlaggetje. Zooo irri ! Mijn vorige navi de Garmin Zumo 550 had dat niet. Was een fijn apparaat.
Help ! Wat doe ik verkeerd ?