hansvaessen
MF veteraan
Uit de voorgaande discussie maak ik op dat omzetten naar een track en dan exporteren naar gpx een betere optie is dan de route zonder omzetting naar gpx te exporteren.
Ik heb beide getest, en daarna de gpx files in Mydrive geïmporteerd. De track lijkt 100 % overeen te komen met de route in Basecamp, de niet omgezette route wijkt behoorlijk af.
Helemaal juist, en tevens een mooie illustratie van waarom ik de track adviseer.
Over de afwijking die je vervolgens ziet hoef je je niet druk te maken. Dat de route niet exact over de weg loopt heeft hier louter te maken met iets afwijkende kaartkalibratie.
Als je een route in NTU maakt en vervolgens bekijkt in NT zult je een soortgelijk effect zien, ondanks dat het beiden op Here kaarten is.
Dat komt doordat, zowel de rider als de zumo deze route zullen importeren op basis van 'projectie' en geen viapunten naast de weg zullen zetten oid. Ik heb dat verschil toegelicht in de video op
Dat de route na import echt 100% intact blijft is nooit 100% te garanderen. Maar dit is wel de meest zekere manier en de kans op een 100% overeenkomstige route vele malen groter dan de kans op afwijking.