Haha, dan rijd jij waarschijnlijk sneller dan de GPS jouw kan volgen....:-)Ik heb het automatisch zoomen in mijn 450 helemaal uitgezet. In de 3D weergave reed ik regelmatig van de kaart af
Ik herken dit overigens niet.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Haha, dan rijd jij waarschijnlijk sneller dan de GPS jouw kan volgen....:-)Ik heb het automatisch zoomen in mijn 450 helemaal uitgezet. In de 3D weergave reed ik regelmatig van de kaart af
,Haha, dan rijd jij waarschijnlijk sneller dan de GPS jouw kan volgen....:-)
Ik herken dit overigens niet.
Alle instellingen zijn mij wel zo'n beetje bekend, heb er alweer ruim 20K mee weg. Automatisch inzoomen heb ik uit staan, met een beetje doorrijden bleef de weergave op het scherm regelmatig achter. Dat de weergave van de weg afwijkt van de werkelijkheid, zeker t.o.v. de V, blijf ik een minpunt van de 400 vinden.In het menu onder Instellingen, Reisbegeleidingsweergave kan je het beeld veranderen van 3D naar 2D en bij Automatisch zoomen kan je beter dan (icm de 2D weergave) voor inzoomen op basis van wegtype kiezen. Vooral die laatste moet je niet vergeten. Ik heb dat zelf laatst in de Eifel uitgeprobeerd en dat werkt prima, zeker als je ook nog het scherm verticaal zet. Voor "normale" tochtjes heb ik de 450 altijd op 3D staan maar als ik de bergen/heuvels in ga stel ik bovenstaande in.
Zie ook de review filmpje van de Tomtom deel 2 door MrGps. Bij 09.05 min. komt dit onderdeel aan de orde.
TomTom Rider 400/410/450/550: uitgebreide video-review — MrGPS
(Ik vind het prima zo en had hiervoor ook de V...)
Als kersverse rider 410 eigenaar heb ik net dit topic ontdekt. Het ontbreekt me aan de tijd om alles door te lezen maar ik heb al heel wat zo online aan info gevonden en snap het apparaat volgens mij wel aardig. Nu valt me 1 ding op dat als ik een track laadt en vervolgens tegen TT zeg "rijd naar track" dan was ik in de veronderstelling dat TT je dan naar het dichts bijzijnde punt van de route brengt. Hij zou dan min of meer de kortste streep trekken vanuit je huidige positie naar de route. Bij mij gaat hij altijd naar het startpunt van de route, ongeacht of ik zeg "rijd naar track" of "rijd naar beginpunt" Ik heb dit bij meerdere tracks geprobeerd en hij gaat altijd naar het beginpunt. Is dit een instelling of heb ik dit gewoon verkeerd begrepen? Het leek me juist zo'n makkelijke optie omdat ik bij mijn oude Garmin altijd in Basecamp een route ging bewerken zodat het beginpunt altijd het route punt was die het dichts bij mij huis was. Dat ging verder feillooos maar als je met de TT gewoon naar de track kan rijden en vervolgens gewoon de route kan afrijden scheelt dat weer wat voorbereiding. Bovendien gaat een route overtekenen in Basecamp vrij makkelijk omdat hij alle routes laat zien. In Myroute of Mydrive gaat dat vlgs mij niet aangezien je als een nieuwe route wilt gaan maken de andere routes niet zichtbaar zijn.
Dan heb ik geluk met mijn 400 (1 van de allereerste leveringen). Ik heb tot nu nog geen enkel probleem met het scherm. Geen vocht en ook geen probleem met het touch-gedeelte (als daar problemen mee zijn tenminste).
Ik ben op dit moment in Italië /Zwitserland om de stelvio pass etc te pakken.
Hiervoor heb ik de rider 450 aangeschaft, bevalt tot nu toe goed!
Ik zit echter met een ding, soms verspringt het pijltje welke de rijder zelf voor moet stellen. Normaal zit dit pijltje bijna onderaan het scherm en kun je mooi zien waar je rijdt en welke bochten er een komen.
Nu verspringt het pijltje soms (tijdelijk) helemaal naar onderaan in het beeld, recht achter een balkje.
Hierdoor is het lastiger te zien waar ik zit tenopzichte van de komende bocht, best vervelend want dat wil ik in 1 oogopslag kunnen zien.
Zoals ik al zei gebeurd dit soms en is het na een half uur of zelfs 10 min weer weg maar het is gewoon niet handig hier in de bergen.
Hebben meer mensen hier last van?
Of is spannende route dan beter?