Dit onderwerp is gesloten.
quote:mj-works schreef op 31 december 2011 @ 14:10:
[...]
links en een paar mooie foto's uiteraard. misschien ook lijst met mensen van op MF die ermee bezig zijnik heb er nu geen tijd voor, moet studeren
quote:fighterfan schreef op 31 december 2011 @ 07:23:
[...]
Als singel minded het weer wil doen is het denk ik aan hem de eer. (hij is dit mooie topic tenslote ook begonnen).
Zo niet zou ik het ook wel willen doen en dat ik een uitgebrijde begin pagina maak met wat meer info voor geintreseerde in de supermono klassen lees bijv een link naard de DSA enz.
Verder misschien wat andere mono links. Lijkt me in ieder geval wel leuk om te doen.![]()
Laat het maar weten jongens ???
quote:Single Minded schreef op 31 december 2011 @ 15:55:
[...]
Hey allemaal, ik kreeg van Wim het berichtje dat er een 2e topic aangemaakt moet worden....![]()
Nu ben ik zelf niet meer echt veel op MF te vinden en ben ik met mijn werk ook te druk om me met de supermono's bezig te houden.
Ik hou het topic nog wel zo af en toe in de gaten en blijf het toch een super mooie klasse vinden (het heeft mij gebracht waar ik nu ben) Dus echt super!
Ik heb echter geen tijd om een hele mooie startpagina te maken en deze regelmatig bij te houden. Ik zou dan ook graag de eer aan Wim of Dennis willen gunnen.
Fijne jaarwisseling allemaal!!!
quote:fighterfan schreef op 31 december 2011 @ 17:04:
[...]
Nou Wim zeg het maar ?![]()
Toch moeten we jou bedanken dat je ooit dit topic geopend hebt om de mono's hier op MF wat meer bekendheid te geven !![]()
Een gelukkig nieuw jaar gewenst voor iedereen hier !

© 2001-2012 Motor-Forum - Powered by React - Hosting by True - Served by Webserver 1