Gets
MF veteraan
Ik heb een vraagje over POI's en de Rider 2...
Tot voor kort kon ik tijdens een rit een POI zoeken (bijv. een winkel zoals Aldi). Die kon ik dan selecteren in de nabijheid, op de route enz...
Als ik een had gekozen begon de Rider de route zelf te tonen naar dat bewuste POI. Dis als ik een Aldi koos die 5 km verder was kreeg ik een route te zien van 5 km. Eens dat punt bereikt kon ik gewoon de hoofdroute terug inladen en verder rijden.
Ik wou vandaag hetzelfde doen en dat lukte dus niet? Ik vermoed dat dit komt door de laatste update?
Ik kon wel een POI zoeken en selecteren, maar deze poi werd meteen in de route verrekend. Zie ik dat juist?
Onderweg zijnde was dat wat verwarrend aangezien ik dat systeem niet herkende. Blijkbaar krijg je ook geen 'bestemming' te zien of een afstand tot je POI?
Zie ik dat juist? Nog mensen die dat kunnen bevestigen?
Op zich is mijn TomTom al een ouder model (3,5 inch scherm, 48 waypoint limiet) maar werkt verder goed
Tot voor kort kon ik tijdens een rit een POI zoeken (bijv. een winkel zoals Aldi). Die kon ik dan selecteren in de nabijheid, op de route enz...
Als ik een had gekozen begon de Rider de route zelf te tonen naar dat bewuste POI. Dis als ik een Aldi koos die 5 km verder was kreeg ik een route te zien van 5 km. Eens dat punt bereikt kon ik gewoon de hoofdroute terug inladen en verder rijden.
Ik wou vandaag hetzelfde doen en dat lukte dus niet? Ik vermoed dat dit komt door de laatste update?
Ik kon wel een POI zoeken en selecteren, maar deze poi werd meteen in de route verrekend. Zie ik dat juist?
Onderweg zijnde was dat wat verwarrend aangezien ik dat systeem niet herkende. Blijkbaar krijg je ook geen 'bestemming' te zien of een afstand tot je POI?
Zie ik dat juist? Nog mensen die dat kunnen bevestigen?
Op zich is mijn TomTom al een ouder model (3,5 inch scherm, 48 waypoint limiet) maar werkt verder goed
Laatst bewerkt: