Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Wat ik erger vind is het Dolomieten probleem van Athome, die eigenwijze TT weigert die snelle kortere route te nemen .
Bovenstaand voorbeeld is ten westen van Borculo gemaakt.
Alleen:
Beide bovenstaande voorbeelden zijn GEEN 'Boxtel-cases'. Immers: bij de Boxtel-case gaat het erom dat een route op de PC vorm A heeft, maar eenmaal geïmporteerd in het toestel vorm B blijkt te hebben. Ergo: het gaat om de betrouwbaarheid van de track-import.
Ik denk dat het antwoord al gegeven is, de Rider 5 maakt geen gebruik van de TomTom kaart.Ik had eigenlijk op een reactie gehoopt (bv van Hans?) op mijn eerdere bericht gisteren.
Myroute weigert de korte weg op de TTkaart tenzij gedwongen door enkele tussenpunten en de Rider 5 doet het op het toestel gewoon wel in de van A naar B modus.
Wellicht staat dat "probleem" los van wat hier besproken wordt? Of is er toch een connectie? Ik weet het niet.
Als ik bij Boxtel op de Onrooi en de Gemondestraat een punt plaats en gebruik de GPX Route in de Rider 400 krijg ik de Rider gewoon over de gewenste route. Het plaatsen is wel plekkritisch. Als ik meer punten plaats wordt het vanzelf een rommel. Hoe meer punten hoe groter de puinhoop. Maar ja, dat heb ik al vaker gezegd. Dat is kenmerkend voor GPX Track en Rider 400.
Ik heb ook heel vaak gezegd dat GPX Route betrouwbaarder is dan GPX Track. Dit werd iedere keer weer aan de kant geschoven door een bepaald persoon. Helaas is Boxtel toch mijn bewijs dat GPX Route betrouwbaarder is. Domweg omdat die minder punten heeft en minder punten betekent gewoon minder kans op fouten.
Ik denk dat het antwoord al gegeven is, de Rider 5 maakt geen gebruik van de TomTom kaart.
Ja al eerder kwamen we tot de conclusie dat de specifieke Rider 4xx kaartproblemen niet op de oudere Riders voorkomen en de wegendekking (lees navigeren) meer lijkt op die van Google Maps.Is dat zo? Welke kaart hebruikt de Rider 5 dan? Heb ik iets gemist?
Als ik mij goed herinner, was de kaart in mijn laatste Rider van Navteq.Is dat zo? Welke kaart hebruikt de Rider 5 dan? Heb ik iets gemist?
Navteq is in 2008 overgenomen door TomTom. Zijn in principe dus dezelfde kaarten.
Een rider 5 zet die gpx toch om naar een itn route en dus gedwongen over die weg?
Het lijkt erop dat er in de Myroutekaart te veel wegen zijn voorzien van stippels.
Klopt. Wat de Rider 5 doet met een track is dat hij viapunten plaatst op de plekken waar die track een zijweg cq kruispunt passeert.
Niet exact dezelfde, maar misschien is een van deze stuursteunen wel wat?
https/snelbalie.gps.nl/producten:montage:Motorspecifieke+steunen:Innovation-B+steunen
waarom niet gewoon een ram mount? die zijn makkelijk te vinden en ook gewoon goed.