saafie
Die hard MF'er
Dit ziet er uit als of je geen kaartmateriaal van Oostenrijk hebt.
Geen Oostenrijk, maar ook geen Zwitserland of Frankrijk of Polen. Zal m morgen eens aan de computer hangen
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Dit ziet er uit als of je geen kaartmateriaal van Oostenrijk hebt.
Kaarten opnieuw scoren en weer er op zetten.Ik mis indd heel wat Europese landen, maar deze stonden er bij aankoop wel op naar mijn weten. Heel Europa stond erop. In de back up die ik gemaakt heb staan de landen die ik mis ook niet. Ergens is er iets mis gegaan denk ik.
Wat kan ik doen? Iemand die me kan helpen?
Ik snap er ff geen zak meer van. Vandaag rondje Eifel geweest met mijn oom, die over een Garmin beschikt.
Ging om de volgende ronde:
http://www.gerritspeek.nl/routes/duitsland-eifel_belgie-ardennen_309km.gdb
Route had hij me van te voren doorgestuurd, deze heb ik bekeken en aangepast in Tyre (ook zaten er een aantal foutjes in en die had ik er ook al uitgehaald):
https://we.tl/FPWTub4ycS
Nu hebben we vandaag gereden, en ik word overal naar links en rechts gestuurd, terwijl mijn oom gewoon goed wordt gestuurd (terwijl hij het bestand waarin ook de fouten nog zaten, heeft gebruikt).
Wanneer ik de route zo terug kijk in Tyre, is die gewoon goed en snap ik niet waarom ik naar links en rechts werd gestuurd, want de route geeft in Tyre gewoon aan dat ik rechtdoor zou moeten.
Iemand enig idee?
Hij werkte met waypoints, dus niet met een track! Dan blijf ik het inderdaad vreemd vinden.Je oom maakt waarschijnlijk gebruikt van GPS track dat klopt altijd eigelijk.
Waarom die bij jou niet klopt? Heel simpel eigelijk tyre gebruikt Google maps en jouw toestel draait op navtec of here kaarten. Gebruik hier voor MyRoute-app dan kun je de routes ook op de kaart zetten die in jouw toestel zit dus dat hij al beter klopt.
Het mooiste is Becker mamba op je toestel knallen zodat je net als je oom gpx track kunt laden ipv een route zoals nu. Foutje marge is dan veel kleiner tot niet!
Voor meer info over de verschillen tussen route en track bestanden YouTube het. Mrgps legt op YouTube haarfijn de verschillen uit!
Juist die waypoints zijn het probleem. Door afwijkingen in het kaartmateriaal tussen google maps and bijvoorbeeld Here kaarten, kan een waypoint dat goed op google maps (Tyre) staat verkeerd in je navigatie komen.
Je kunt dit proberen te voorkomen door waypoints niet op of kort na afslagen of kruisingen te zetten. Daarbij kan ook de routeberekening nog een rol spelen: kort, toeristisch of snel, alles heeft invloed.
Een track geeft in principe de meest zuivere routering.
Als je toestel echt gercrashed is kun je hem wel voorzien van de firmware van de Gorider denk ik.
Is er sinds begin juni iemand in Frankrijk geweest mrt de Igo-software met of zender ME die dezelfde ervaring had als ik, of waar het juist wel goed ging?
Gents. ik heb ontzettend zitten klooien, heb de Mekago binnen en van de week gestart met de Mamba Becker eerst een backup gemaakt van de maps die er opstonden. De Mekago ging vd de week op zwart, Met de chinezen toch weer aan de praat gekregen, via een medelid het juiste Mamba mogen ontvangen, nu heb ik het probleem dat de licentie niet meet juist zijn, de kaarten zijn van Here Q4.
wil graag in het weekend een toertje rijden. dus is er iemand die mij kan helpen////////
Ron