Rich@rd
Die hard MF'er
- 29 apr 2003
- 595
- 7
Wat je hierboven ziet is typisch een route in een gpx-bestand. Kán wel, maar de kans op afwijkingen is vrij groot (ofschoon de resulterende route er prima uitziet).
Advies: terug naar 'de bron' en laat 'de bron' de route aanleveren als track. Zie ook De MrGPS-methode - voor routeuitwisseling — MrGPS
Terug naar de bron word lastig want dit is een route die ik ergens van internet geplukt heb wat ik eigenlijk wel vaker doe en dan weet je nooit wie die gemaakt heeft.
Dus de route met rechte lijnen is dus wel een "route" in het gpx bestand en de andere route is dus de "track" in het gpx bestand.
Dit is de eerste keer dat ik een gpx bestand van internet pluk waar dus een route en track in zit als ik die open in MRA. Vandaar dat ik ff zeker wil weten wat nu de "track" is (die ik wil gebruiken) en wat de "route" is die ik niet nodig heb.
Stel dat ik nu wel die route met rechte lijnen gebruik in MRA en die ,na omgezet te hebben naar een bruikbare route,die dan verstuur naar de TT 400 komt ie dan als "track" in de TT te staan ?