Streetfighter project GSXR1100W 1993 - MOET WEG

€1.000,00
1993
Bouwjaar
50000 km
KM-stand
Breda NL
Locatie
Gebruikt
Conditie
155 pk
Vermogen

Algemene informatie

Ik heb deze motor al een tijdje in mijn bezit, zelf verbouwd naar streetfighter. 2 jaar geleden is hij gestolen geweest, nadat ik hem terug heb gekregen heb ik er een nieuwe slotenset op gezet maar niet meer opgeknapt wegens tijdgebrek. Hij staat dus al twee jaar stil.

Er zit veel geld in de motor en de basis is erg dik.

Mt03 koplamp
Abm superbike kit
Renthal fatbar
Zx10r rempomp
Moderne stuurschakelaars
Hyperpro binnenwerk
Gsxr k8 achter shock
Gsxr 1000 titanium spruitstuk
Koso teller
Stage 3 dynojet kit
Custom achterbrug met k6 kont

Er moeten echter wel wat dingetjes gebeuren.

Met name moet de algehele optisch staat aangepakt worden en heeft hij onderhoud nodig. Ook moet de elektra wat beter weggewerkt worden. Alles werkt verder wel, elektra is verder netjes en niet verknipt. Er zit geen KVS in de motor en de tank is afgesloten. Motor start direct op startvloeistof.

Hij is dus niet direct te rijden voor de duidelijkheid. Dit is een erg snelle motor met meer dan 150pk, niet voor de beginnende rijder. Wat ik vraag voor de motor is erg weinig, ga dus niet minder bieden. Serieuze interesse? Whatsapp me: nul6-288nul897nul
  • Leuk
Waarderingen: onbekende gebruiker

Locatie

Reacties

Er zijn geen reacties die getoond kunnen worden.

Item informatie

Toegevoegd door
RockyK
Weergaven
468
Laatste update

Extra informatie

Cilinderinhoud
1050 CC
Categorie
Sport
Vermogen
155 pk
Aantal cilinders
4

Meer in Motoren

Terug
Bovenaan Onderaan