Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Bij de keuze van een brommert is het vooral een kwestie van smaak en wat je ermee wilt gaan doen. Ik berijd zelf sinds 2005 een Intruder C800 LC, een V-twin met cardan. Die machine past me als gegoten en haalt maximaal zo'n 160 km/u; wat mij betreft hard zat. Terugschakelen bij inhalen is met...
Suc6 Wolverine,
Wanneer je toch in het Mergelland bent, zou je onderstaand stukje in je route kunnen plakken, ongeveer ter hoogte van Epen.
592595|5076998|Camerig|0|
598589|5076536|Vijlenerweg|0|
604423|5079140|Aachen, Laurensberg|0|
609455|5083658|Kohlscheid, Oststraße|0|...
Route Mierlo-Vaals: ik heb je route "nagespeeld" op mijn TTR2. Bij snelste- en kortste route, alsmede "beperkte snelheid" geen probleem, wel bij "vermijd snelwegen". Ik krijg dan ook dezelfde melding. Probeer het eens met "beperkte snelheid" 80 km/u o.i.d.
Hoop dat dit je iets verder brengt...
Vreemd Bjorn, want ik leef in de veronderstelling dat de reisplanner in ieder TT-model standaard aanwezig is. Maar je zult ongetwijfeld hebben gekeken in het hoofdmenu blad 2: Reisplanner, Opties, Laad Reisplan. Kan het zijn dat in Wijzig voorkeuren de optie Toon minder menu-opties geactiveerd...
Het aantal km's is niet relevant voor TT; wel het aantal Waypoints. Je kunt er 48 in een reisplan kwijt, meen ik. Mocht je er toch meer nodig hebben, dan kun je het reisplan natuurlijk splitsen.
Succes & Grtz
Wolverine, kerel, wil je erover praten? Hierbij dan een klein stukje psychotherapie aan de hand van jouw voorbeelden.
Voorbeeld 1
Na je antwoord "Ja" stuurt TT je inderdaad naar Einde Best, maar wel via alle voorgaande routepunten. De meeste zullen zijn gemarkeerd als Tussenstop |0| en de...
Ik ga er ff van uit, dat je PC met de TT hebt verbonden via de USB-kabel, ingeschakeld en de verbinding op je TT hebt bevestigd. Dat kan al dan niet via TomTom Home. Je kunt dan de TT in "Deze Computer" zien. Door op het icoontje te klikken open je de mappen, die eronder hangen. Een daarvan is...
Leuk te horen dat het nu gelukt is, Flugelmeister.
|0| Routepunt (te bezoeken)
|1| Routepunt (bezocht)
|2| Bestemming (te bezoeken)
|3| Bestemming (bezocht)
|4| herken ik zo gauw niet, maar dat komt waarschijnlijk omdat ik m'n startpunten niet speciaal aanduid.
Op je TT worden |1|...
Flugelmeister,
Ik heb het bestand volgens de methode van Vester bewerkt en in Oosterhout, Hoogstraat laten beginnen. Wel even de regel
458622|5155071|Einde route|0|
weggehaald en de status van het nieuwe eindpunt (Hoevestraat 20) aangepast: |2|
|2| is de eindpunt-status.
Opgeslagen als...
Dat overkomt mij ook nog wel, vooral wanneer ik exacte adressen heb ingegeven. Ik maak me er niet boos over, maar corrigeer de route dan achteraf. De volgende keer dat ik hem dan rijd, zijn de bugs eruit. Meestal keer ik de rijrichting dan om (een handige tool binnen Tyre) en dan ziet de wereld...
Je vraagt een reactie op je bericht van 25 april. Ik neem aan dat je het volgende bedoelt: "...raar dat de TOMTOM wel de mogelijkheid heeft om een route punt als 'bezocht' in te geven, maar dan niet verder gaat naar het volgende punt ..."
Ja, misschien raar, maar zo is TT geprogrammeerd. Daar...
Ook als je "on the road" bent, moet bij een wijziging de route opnieuw geladen worden. Dus precies zoals thuis. Dat doet je TT overigens wanneer je de vraag Hierheen navigeren? met Ja beantwoord.
Ik heb het probleem even op m'n eigen TT "nagespeeld": ik vermoed dat je als beginpunt en...
Valt wel mee hoor. Stel dat je al 3 waypoints "te ver" bent: je zet dan de laatse op "bezocht" en TT zet alle voorgaande dan ook meteen in die status (ze worden allemaal grijs). Betekent wel dat je even moet stoppen. Blijft vervelend, maar ik ben nog geen betere oplossing tegengekomen.
Ja Wolverine, je kunt de benamingen helemaal naar eigen smaak aanpassen. Wat ik meestal doe voor een route die ik vaker wil rijden of aan anderen doorgeven: Plaatsnaam, adres. Dan kun je tenminste zien waar je ongeveer bent. Uiteraard moet je de coördinaten intact laten, want dat is de basisinfo...
Tijdens het rijden kun je, althans met mijn TTR2, geen waypoint inkloppen (veiligheid). Wel wanneer je even stilstaat en dat bedoelde je waarschijnlijk ook. Je kunt aan het actieve reisplan een punt toevoegen; dat komt dan onderaan de lijst te staan. Vervolgens kun je dat punt m.b.v. Opties...