Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Je kan de Track uploaden via Routelab in MyRoute.Afgelopen weekend met een groepje gereden.
De route was gemaakt door een Garmin rijdr, GPX, wel een track.
Ik heb hem rechtstreeks in de Rider gezet en werd elke keer anders gestuurd.
Hoe krijg ik hem wel gelijk aan die van de ander? Er werd iets gemompeld over eerst openen op de computer enzo, maar bleef wat vaag.
Als ik my route app gebruik kan ik ook de kaart kiezen, maakt dat dan nog uit?
Ik dacht dat ik begreep hoe e.e.a werkte met de verschillen maar blijkbaar toch nog niet helemaal
Tja, gisteren maar es iemand met Rider 400 voorop laten rijden bij een toertocht.
(Track met 500 punten op 172 km)
Op een gegeven ogenblik wil de man rechtsaf, terwijl de track en mijn route in IGO gewoon rechtdoor gaan. Geen rare wegen,asfalt.
Flauw als ik ben zei ga maar rechtsaf, ik wil het eens meemaken.
Efin, 15 minuten later en heen en weer laveren door Boxtel, door woonwijken, etc, kwamen we weer terug op de route.
De andere Rider 400 toonde hetzelfde gedrag. Iig consistent
Er was ook een Montana rijder mee en die heeft dat ding al 4 jaar vervloekt als het gaat om routes. Heeft de handdoek in de ring geworpen en zet gewoon de track in beeld. Heehehehe pfff.... Feilloos gereden gisteren
Dit hele gedoe met stippelwegen, passen die wel of niet afgesloten zijn kan in 1 klap de wereld uithelpen door de TRACK te TONEN. Naast de route, die aanwijzingen geeft.
Dat zie meteen ter plaatse hoe en wat en neem je een beslissing. Ga je naar die stippelweg en zul je zien dat de Rider weer netjes gaat navigeren. Of niet.....
LET OP: tracks zijn onafhankelijk van de kaart, je bent daar waar de pijl staat en je ziet de lijn. Meteen het gedoe van Here of TomTom of Google kaarten uit de wereld.
Ik geef aan dat een TRACK kaart onafhankelijk is en je dus dan kunt zien hoe de route bedacht is.
Ik ga hem hier ook niet delen, de wegen waren legaal en verhard, en of een punt er wel of niet max 50 m naast ligt, zal mij worst wezen. 50 metyer ernaast en dan 15 minuten door woonwijken?
Alsof er geen topics volgeschreven worden over Zumo's die volgens de gebruikers ook maar gewoon wat doen en dus waardeloze apparaten zijn. Nee, aan de andere kant van de grote plas doen ze het allemaal perfect.
Voor mij staat dit helemaal bovenaan op het wensenlijstje!
Voor die gesproken aanwijzingen MOET de relatie met de kaart gelegd worden, met als risico dat er verschillen optreden. Dat stelt dus eisen aan de nauwkeurigheid van werken.
(...)
Ik heb TT wel de suggestie gedaan dit mogelijk te maken maar weet niet of dat gehonoreerd wordt.
Ik heb tt al een paar keer de suggestie gedaan om het pijltje zo te maken dat je in een oogopslag kunt zien waar het noorden is. (Is toch de basis van navigatie? En ook vanwege de tijd die je beter gebruiken kunt om je ogen op de weg te houden.) Maar of dat gehonoreerd wordt??? De TT vertegenwoordiging op de motorbeurs bestond, toen ik er was, helemaal uit blikkers die geen kennis van de rider hadden. Volgens mij zijn ze bij TT heel ergens anders mee bezig. (Een korte of snelle route naar een hogere beurskoers of zo)
Er zijn namelijk en aantal buggy dingetjes, zaken die absoluut niet logisch zijn en dergelijke die er al een tijdje inzitten. Beetje gefrustreerd? Ja zeker wel maar toch niet ongelukkig met de rider :-)