Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Het is zelfs veel gebeurd dat de TTR400 bij 2 haakse bochten vlak na elkaar, gewoon een bijna rechte lijn aangeeft.
Het went, maar idd niet alleen maar naar je schermpie kijken mbt interpretatie van de bochten, want dan ga je bij bocht 3 al van de weg af :)
Het is echt zo Athome - afgelopen week in de Franse alpen kunnen uitproberen.
Volgens mij is er geen andere instelmogelijkheid om dit te overwinnen.
Je ziet af en toe wel een haakse bocht, maar vaak ook niet in beeld verschijnen.
Maar zoals ik al schreef, het maakt in de praktijk niet...
Nog een minder puntje - Slechte bochten detaillering
Een belangrijk verschil tussen TTR400 en TTR5 (of Garmin)
De weg detaillering bij bochten (kronkelroutes) is erg onnauwkeurig, haarspeldbochten geeft'ie goed aan, maar veel haakse bochten worden als een flauwe bocht aangeduid!
Daarbij zie...
Thx Athorne - Ik had het intussen al gevonden - zie ook mijn commentaar dat het bij +20 tussenstops niet echt handig meer is, tenzij er andere opties zijn die ik niet gevonden heb.
Verslag van eerste ervaringen TTR400 bij lange motortrip.
De door mij eerder opgemerkte vertraging bij afslagen heeft me in de praktijk eigenlijk maar 1 keer een verkeerde afslag doen nemen (in de kleine 4000km)
Hoewel ik nog steeds niet alle ins en outs van het toestel ken, ben ik er content...
Achterlopen routering ttr400.
Al uitgebreid besproken hier maar vandaag zelf verschil ondervonden met voorganger ttr5.
Hij loopt bij afslagen, rotondes idd behoorlijk achter. Het is bijna lachwekkend, ware het niet dat ik het eigenlijk wel storend vind.
Zal er wel aan wennen hoor, maar maak...
Smuiger, net nw met 410, zelfs nog niet mee gereden ;).
Vraag: dat heb je dan zo ingesteld met POIs zoeken, of gaat dat op een andere manier?
Toen je ze wel zag was dat dan ook met een gpx track/route of ITN, of maakt dat helemaal niet uit!
Ik hoor het graag, want ik heb nog veel te leren...
Het is inderdaad niet echt handig, lastig om de poi categorieën niet op 1 of andere manier zichtbaar te kunnen maken, is allemaal al gezegd hier.
Ook lastig is het dat je de POIs bijv. bergpassen langs de route niet allemaal tegelijk kan selecteren om ze vervolgens toe te kunnen voegen aan je...
Ben weer een stap verder Athome :) verder zoekend is de verwarring tussen MyDrive Connect en MyDrive.
Idd kan ik POIs etc via MyDrive naar mijn TTR400 uploaden hetgeen gelukt is.
Kan ze zien via Mijn Plaatsen wel zien, maar hoe zichtbaar maken op de kaart is volgende stap.
Thx is gelukt nu, zie alleen nog in MyDrive connect geen extra info zoals POIs ed.
Zoals ik bij Home wel zie - NB in Youtube filmpje zag ik dat het er anders uitziet in MyDrive.
Dus waarom kom ik er nu niet bij is de vraag?
Hervelt :) Je hebt helemaal gelijk.
Even terug bij af - ik ben bekend met gpx files, werk er veel mee, dus laat ik dat even loslaten. Alleen dit nog mijn gpx track 319km heeft 8267 ptn, die ruim 7000 was maar indicatief. En dat een gpx track dus geen waypoints bevat [zie plaatjes]
Ook...
Hallo Athome,
Ff een oud draadje van je er bij gezocht - Ben weer eens aan het zoeken, waarom ik helemaal geen POIs heb in mijn nwe TTR400. Dus met ZOEK/Hele Kaart, etc vind ik alleen mijn thuis adres en de routepunten van mijn geopende route.
Ik heb nu een mydrive connect account, maar ik...
Bedankt voor deze heldere toelichting - handig om te weten.
In mijn geval zie ik in de ingezoomde kaart van TTR400 soms geen (stuk) weg meer, waardoor hij daarlangs niet kan berekenen.
Het zou handig zijn als je dat zou kunnen 'overrulen'.
Ik heb myrouteapp (G) ook, maar deze leest de itn route niet in. Moet ik eerst de fouten er uit halen, maar dat doe ik dus niet want ik wil een bepaalde route rijden waarvan ik overtuigd ben dat dit kan, alleen ontbreekt er dan bijv. net een km stukje weg in de TT kaart.
Ik los dat overigens...
Mee bekend met dit alles - het betreft echt een track die origineel uit ruim 7000 punten bestaat, dat zijn idd niet de viapunten/waypoints, etc.
En daar zit het hem waarschijnlijk in, dat de visueel gezien opgeslagen Tyre route er in de praktijk dus anders kan worden weergegeven.
Echter, er...
2 HOT ITEMS!
Kan het niet direct terug vinden hier of elders.
Bij importeren (zowel direct via bestands beheer of via Tyre) van ITN routes gemaakt met Tyre, neemt TTR 400 keurig de viapunten (of hoe ze ook heten) over, maar niet de NAAM.
Weet iemand hoe dat zit en of er een mogelijkheid...
Na een jaar de kat uit de boom te hebben gekeken 410 nu in huis met de xtra korting van TT. De wereldkaarten was niet direct nodig, maar de lifetime flitser en verkeer update en autosteun is weer wel handig.
Afijn, nog even een weekje er mee stoeien alvorens er mee naar Frankrijk (!?) te...
Exped is echt top - alleen standaard maten vrij smal.
Edoch, de warmte isolatie is zo goed dat je het gevoel hebt dat er een kacheltje in het matrasje zit :)
Heb er nu een van 65cm breed, maar vind dat bij koude nachten te smal. Je rolt er nl. een beetje af lig je met deel van je lijf...
Wij (groep van 4) vertrekken op zon. 5 juni voor 11 dgn naar ZO Frankrijk. als het zich als een olievlek uitbreidt (aardige woordspeling :) ) dan gaan we er zeker last van krijgen.
Ik ga toch alvast maar een alternatief verzinnen voor het geval dat .......
En dan idd via Zwarte Woud, CH...