Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Ik heb serieus geprobeerd om meer Boxtel voorbeelden te vinden bij mij bekende wegen hier in de buurt. Is me niet gelukt omdat alle stippelwegen ook echt niet toegankelijk of onverhard zijn. Ik denk dat het NL kaartmateriaal goed voor elkaar is in de TT kaart. In het buitenland staan er redelijk...
En al is iedereen het hier niet altijd met elkaar eens, het zou voor TT duidelijk moeten zijn dat we met zijn allen hun produkt willen verbeteren. Dat verdient respect en oplossingen !
Er is duidelijk locaal iets aan de hand in Boxtel en TT kan dit gewoon uitzoeken om de root cause te vinden. Die oorzaak lost waarschijnlijk alle andere vergelijkbare problemen op. Wat ik erger vind is het Dolomieten probleem van Athome, die eigenwijze TT weigert die snelle kortere route te...
Bij Boxtel blijkt ook dat groene puntjes een HOGE weerstand hebben, Plaats je punten 1 en 2 dichter bij elkaar dan gaat hij uiteindelijk wel over de groene stippels ! (Door Kasteren)
Grijze stippels zijn echt fietspaden o.i.d
KLIK
Met wat tussenpunten ziet het er in MyRoute als volgt uit :
KLIK
Exporteer je die naar TT Mydrive dan trekt die een rare rechte lijn.
(Hij maakt alleen een route, geen track)
Na cloud sync heb je een prima route in je Rider , snap niet hoe het kan ??
Sinds de laatste kaart update, is de kasteelherenlaan in helmond bekend in de rider. Kijk ik in myroute of mydrive dan is deze weg nog niet zichtbaar. In google maps en de here kaart is deze nieuwe weg ook zichtbaar !
Ik dacht dat de TomTom kaart in mydrive en rider altijd gelijk zou xijn !
Natuurlijk is dat ZEER belangrijk, maar is de TomTom kaart niet goed (bv stippellijntjes) dan wordt je toch af en toe op het verkeerde been gezet !! De extra verkeersinfo die Mydrive biedt zal ik te pas/onpas gebruiken..
Hoe het ook zij, het is verwarrend. De track wordt schijnbaar opnieuw berekend rekening houdend met wegafsluiting (op dit moment !!) Dat is wat je wil, echter ga je pas over 2 weken rijden dan is de afsluiting waarschijnlijk al verdwenen. De route houdt geen rekening met wegafsluiting (wil je...
Op zich zeer tevreden met de rider, maar tijdens vakantie volgende "probleem".
Rondje naar Lech gepland, in de here en google kaart geen probleem, maar TT maakt een enorme lus om in Lech te komen. We konden normaal van 4 naar 5 rijden, niet onverhard, geen wegwerkzaamheden, geen...
Op zich zeer tevreden met de rider, maar tijdens vakantie volgende "probleem".
Rondje naar Lech gepland, in de here en google kaart geen probleem, maar TT maakt een enorme lus om in lech te komen. We konden normaal van 4 naar 5 rijden, niet onverhard, geen wegwerkzaamheden, geen...
Heel goed afgelopen, de service van TT is echt top !!! Probleem gemeld, je krijgt een mail met Adreslabel waar je je TT gratis naartoe kan sturen. Tussentijds krijg je statusupdates per mail. Vandaag heb ik een gloedje nieuwe TT thuis mogen ontvangen ;-) Er was verder geen opgave wat er mis...
Zo , weer terug van een 7-daagse reis door Duitsland / Oostenrijk / Italie en Slovenie. Totaal 3000 km. Ik had de tracks geladen van een mede (garmin) rijder en daar was helemaal niets mis mee. We hebben steeds dezelfde aanwijzingen gekregen/zelfde route gereden. Had ook niet anders verwacht met...