Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ik wacht af. Blij dat ik destijds voor rond de 70 euro lifetime kon kopen.
Ik heb deze e-mail ook ontvangen. Ik heb de e-mail ook beantwoord met dat ik dit maar een vaag verhaal vindt. Ik kan zo niet bepalen of het de moeite waard is. Sinds laatste update ben ik toch weer meer Tyre gaan gebruiken.Gelukkig ben ik al een hele tijd gold lifetime member.
Ik wacht af. Blij dat ik destijds voor rond de 70 euro lifetime kon kopen.
Op software betekent lifetime tot de volgende major versie. nu dus denk ik.
| ||
| ||
| ||
Je ziet dus nooit hoe de route echt liep tenzij je er ook nog eens een originele track bij laadt.
Die kun je echter weer niet bij elkaar houden want als je even een andere route opzoekt, bijvoorbeeld om iets nog even na te kijken, ben je de route weliswaar niet kwijt, maar moet weer je track erbij halen.
De route wordt geheel opnieuw berekend tussen de routepunten die je zelf geplaatst hebt.Als ik een route maak in MRA (here kaart) en die vervolgens als route in mijn garmin zet blijft ie dan 100% gelijk aan de route op mijn scherm, of gaat de zumo toch herberekenen op basis van de instellingen en vernaggeld hij hem daarmee waarschijnlijk?
Toch BaseCamp...Wat is dan de oplossing?
De track gebruiken in je navigatie lijkt mij het makkelijkste, je hebt inderdaad kans dat je navigatie de route wat anders berekent.Ik zit even met een vraagje waar ik niet helemaal uit kom...
Als ik een route maak in MRA voor mijn Garmin 345 dan zet ik punten op toeristische punten, die punten wil ik graag in beeld zodat ik er niet voorbij rijd.
Nu is de default manier een track rijden.. allemaal leuk (vooral dat converteren wat een aardige tijd in beslag neemt en nogal eens crasht) maar goed dat werkt an sich prima maar ik wil dus graag een mooie toerististische route met mijn punten... Als ik een route maak in MRA (here kaart) en die vervolgens als route in mijn garmin zet blijft ie dan 100% gelijk aan de route op mijn scherm, of gaat de zumo toch herberekenen op basis van de instellingen en vernaggeld hij hem daarmee waarschijnlijk? If zo.. Wat is dan de oplossing? De hele route controleren in basecamp word je ook niet blij van natuurlijk (niet het meest plezante programma).
(Dat ie niet gelijk is aan een tomtom begrijp ik, maar is voor mij niet interessant).
Via Garmin Explore vanaf de PC. Je moet wel Garmin Drive installeren op je telefoon en je toestel aanmelden bij explore/drive.Andere vraag. Ik heb een Zumo XT en kom van een Zumo 660.
Geweldig die XT. Super scherm.
Met de XT is draadloos routes overzetten mogelijk. Met MRA op de pc of de app op de iPhone lukt me dat niet als in ik zie niet hoe dat moet.
Kan het wel, hoe dan, of moet het via het opslaan van een gpx bestand?
Dat werkt samen met de Garmin Drive app wel.
Maar kan het ook draadloos rechtstreeks van pc of app?