Hi all,
Dus ik wilde eventjes een middagje rustig rijden, liefst binnendoor. Mijn Zumo 550 luistert niet als ik snelwegen uitzet en dan een route genereer. Dus ik dacht: dan doe ik het wel via basecamp.
Enfin, zo geschiedde, mooie route in elkaar gezet binnendoor en geupload. Maar wat zie ik tot mijn verbazing...? De route op de zumo volgt nu de wegen helemaal niet terwijl dezelfde kaart op computer en apparaat staan. Dus ik dacht; ah de gps moet verbinden. Dus ik een stukje wandelen buiten, maar zelfs met GPS geen resultaat.
Ik snap het niet meer. Wie kent dit probleem? Op de laptop is de route gewoon netjes.
De twee issues zijn dus:
- Zumo 550 zelf negeert de instellingen van 'snelweg negeren', de routes gaan altijd over de snelweg
- Zumo 550 volgt de route niet die in Basecamp is gemaakt, ondanks dat de maps gelijk aan elkaar zijn op laptop en apparaat. Let wel: ik gebruik routes en geen tracks want de 550 kan niet overweg met tracks lees ik overal
Dus ik wilde eventjes een middagje rustig rijden, liefst binnendoor. Mijn Zumo 550 luistert niet als ik snelwegen uitzet en dan een route genereer. Dus ik dacht: dan doe ik het wel via basecamp.
Enfin, zo geschiedde, mooie route in elkaar gezet binnendoor en geupload. Maar wat zie ik tot mijn verbazing...? De route op de zumo volgt nu de wegen helemaal niet terwijl dezelfde kaart op computer en apparaat staan. Dus ik dacht; ah de gps moet verbinden. Dus ik een stukje wandelen buiten, maar zelfs met GPS geen resultaat.
Ik snap het niet meer. Wie kent dit probleem? Op de laptop is de route gewoon netjes.
De twee issues zijn dus:
- Zumo 550 zelf negeert de instellingen van 'snelweg negeren', de routes gaan altijd over de snelweg
- Zumo 550 volgt de route niet die in Basecamp is gemaakt, ondanks dat de maps gelijk aan elkaar zijn op laptop en apparaat. Let wel: ik gebruik routes en geen tracks want de 550 kan niet overweg met tracks lees ik overal
Bijlagen
Laatst bewerkt: