Ernie4you
Die hard MF'er
SatNav=satelliet navigatie
Sinds enige tijd heb ik een TomTom Rider, en ik verbaas me erover dat ik anno 2010 nog steeds de verkeerde weg ingestuurd wordt. Ik bedoel: hun kaartsoftware heeft toch al bijna 10 jaar ontwikkeling doorgemaakt, zou je zeggen....
Zo ben ik al een doodlopende weg ingestuurd (in Hattem)
(nou, niet helemaal. Het was straat, 10 meter fietspad, straat... hetgeen TomTom als een doorgaande weg zag).
Werd ik over een onverharde weg gestuurd (in Germanie. na een keer fout gereden te zijn)
En nu blijkt dat de Oude Meppelerweg/Meppelerstraatweg hier in Zwolle, door TomTom, als 1 doorgaande weg wordt gezien. Terwijl dat echt heel duidelijk niet zo is. (google-maps "weet" het beter...)
Niet dramatich, ik kom er wel uit en ik moet er eigenlijk wel om lachen... maar toch verbaasd het mij.
Hoeveel fouten zijn jullie al tegengekomen met je satelliet-navigatie?
(Oude Meppelerweg en Meppelerstraatweg volgens Googlemaps)
Sinds enige tijd heb ik een TomTom Rider, en ik verbaas me erover dat ik anno 2010 nog steeds de verkeerde weg ingestuurd wordt. Ik bedoel: hun kaartsoftware heeft toch al bijna 10 jaar ontwikkeling doorgemaakt, zou je zeggen....
Zo ben ik al een doodlopende weg ingestuurd (in Hattem)
(nou, niet helemaal. Het was straat, 10 meter fietspad, straat... hetgeen TomTom als een doorgaande weg zag).
Werd ik over een onverharde weg gestuurd (in Germanie. na een keer fout gereden te zijn)
En nu blijkt dat de Oude Meppelerweg/Meppelerstraatweg hier in Zwolle, door TomTom, als 1 doorgaande weg wordt gezien. Terwijl dat echt heel duidelijk niet zo is. (google-maps "weet" het beter...)
Niet dramatich, ik kom er wel uit en ik moet er eigenlijk wel om lachen... maar toch verbaasd het mij.
Hoeveel fouten zijn jullie al tegengekomen met je satelliet-navigatie?
(Oude Meppelerweg en Meppelerstraatweg volgens Googlemaps)