sav
MF veteraan
Zoiets moet toch bruikbaar zijn? De meeste alamrcentrales werken op 12 volt en dat zit toevallig ook op mijn motor.
Stukje reclame:
Mocht er geen normale telefoonlijn voorhanden zijn, dan is deze GSM opsteekprint de oplossing voor u. Hij zorgt voor de overdracht van spraakboodschappen, SMS berichten of meldkamer protocollen naar keuze. De print wordt eenvoudigweg in de Secvest centrale gestoken.
En dan een kanon klaarleggen om de wannabee-dief mee te verrassen.
(( @Baksteen: Zo'n biertje natuurlijk... ))