Fred van Zetten
MF'er
Sinds kort in het bezit van een Garmin Orgegon 300 (voor fiets en motor gebruik). Heb vanzelfsprekend alle topo's, kaarten etc. in bezit.
Afgelopen zaterdag de suzuki los gelaten in het Sauerland. Vanaf het web een leuke route gedownload en deze GPX naar route met 50 waypoints omgezet.
Via Mapsource naar de Oregon gekopieerd.
Ging rijden, dus via "waarheen" en "routes" de betreffende route gekozen en vrij vlot werd ik netjes via de witte pijlen naar deze route gedirigeerd.
1x op de route geen aanwijzingen meer of wat dan ook.
Ik zou verwachten dat ik naar het volgende punt op de route gedirigeerd zou worden, maar helaas.
Vraag is : Wat doe ik fout of waar gaat het mis???
Afgelopen zaterdag de suzuki los gelaten in het Sauerland. Vanaf het web een leuke route gedownload en deze GPX naar route met 50 waypoints omgezet.
Via Mapsource naar de Oregon gekopieerd.
Ging rijden, dus via "waarheen" en "routes" de betreffende route gekozen en vrij vlot werd ik netjes via de witte pijlen naar deze route gedirigeerd.
1x op de route geen aanwijzingen meer of wat dan ook.
Ik zou verwachten dat ik naar het volgende punt op de route gedirigeerd zou worden, maar helaas.
Vraag is : Wat doe ik fout of waar gaat het mis???