Simonshavenaar
MF veteraan
Ik heb een GPX bestand ontvangen voor een ritje morgenavond.
De route heb ik bekeken in Basecamp, en is hier volledig zichtbaar.
Ik ben in het bezit van een Garmin, maar dit is geen Zumo, maar een Nuvi2447LM
Als ik de route hier naartoe zend, dan zie ik beginpunt, eindpunt en tussenstops in de lijst, maar de volledige tussenliggende route is weg.
Doe ik iets verkeerd, of is de Nuvi gewoon niet geschikt om routes op GPX te kunnen rijden?
Ik heb hetzelfde GPX bestand trouwens ook toegevoegd in Google maps (via Google mymaps)
Hier is de route wel volledig zichtbaar, maar zo te zien heeft de Google maps app niet de mogelijkheden om de route ook echt te volgen.
De route is wel zichtbaar op het kaartje, maar als afwijkt van de route moet je zelf de weg terug vinden naar de route.
Hoop dat jullie mij een beetje op weg kunnen helpen.
De route heb ik bekeken in Basecamp, en is hier volledig zichtbaar.
Ik ben in het bezit van een Garmin, maar dit is geen Zumo, maar een Nuvi2447LM
Als ik de route hier naartoe zend, dan zie ik beginpunt, eindpunt en tussenstops in de lijst, maar de volledige tussenliggende route is weg.
Doe ik iets verkeerd, of is de Nuvi gewoon niet geschikt om routes op GPX te kunnen rijden?
Ik heb hetzelfde GPX bestand trouwens ook toegevoegd in Google maps (via Google mymaps)
Hier is de route wel volledig zichtbaar, maar zo te zien heeft de Google maps app niet de mogelijkheden om de route ook echt te volgen.
De route is wel zichtbaar op het kaartje, maar als afwijkt van de route moet je zelf de weg terug vinden naar de route.
Hoop dat jullie mij een beetje op weg kunnen helpen.