- 26 feb 2009
- 30.128
- 104.371
Voor wie?
Voor alle bouwjaren van de SV650 en de SV1000 (S+N)
Waar?
Startlocatie is BP Orden in Apeldoorn: waarschijnlijk voor de laatste keer dit jaar! Volgend jaar elders.
Wanneer?
Zondag 11 juli
Hoe laat?
Aanvang 10:30 uur. Vertrek 11:00 uur.
Route details: (waaronder een hoop kleine dorpjes)
START: Apeldoorn (BP Olden) - Lieren - Wilp - Deventer - Terwolde - Welsum - Oene - Epe - Heerde (PAUZE, nr. 13, ±1 uur gereden) - Hattem - Wapenveld (LUNCH: Pannenkoekhuis 't Mussennest, ±1½ uur gereden) - Marle - Wijhe (LetOp: VEERDIENST) - Olst - Wesepe - Heeten - Haarle - Nijverdal - Holten (PAUZE nr. 24, ±2½ uur gereden) - Okkenbroek - Schalkhaar - Deventer - EIND (McDonalds ±3 uur gereden).
Route bestand in GPX formaat: KLIK
De totale lengte van de route is ongeveer 143km en de totale rijtijd is ongeveer 3 uur.
Planning:
We verzamelen met z'n allen omstreeks 10.30 uur bij BP Orden in Apeldoorn.
Dan heeft iedereen voldoende tijd om hier even zowel het toilet én de SV vol te gieten.
Er is tussendoor geen tankstop! Rond 11.00 uur zullen we wegrijden om te starten met de route.
Na ongeveer 1 uur te hebben gereden maken we even een korte stop voor een pauze van ongeveer 20 minuten. Daarna rijden we door naar de lunchlocatie Pannenkoekhuis 't Mussennest , dit is na de stop ongeveer 20 minuten. Eenmaal aangekomen op de lunchlocatie zullen we ongeveer een uur/anderhalf pauzeren en lunchen. We hebben er dan ongeveer 71km op zitten. LetOp: na lunch steken we de IJsel over met veerpont Wijhese Veer. De kosten voor de veerpont zijn 1,50 p.p. zorg dat je dit contant en GEPAST bij je hebt! Het resterende deel daarna is 72 km en halverwege in de Sallandse Heuvelrug zullen we nog voor een tweede keer een pauze inlassen. Houd dus rekening met een totale route van 143km.
Mocht je besluiten om na de lunch of bij de laatste pauze stop af te haken; laat dit dan daar even aan me weten.
De BP heeft in totaal 4 pompen maar deze liggen verdeeld over 2 plekken op het pompterrein.
Dan hoeft niet iedereen bij dezelfde pomp in de rij
Lunch:
De aankomst bij Pannenkoekhuis 't mussennest is naar verwachting zo rond 13.00 uur.
Vervolgens zullen we tussen 14.00 - 14.30 uur vertrekken voor het laatste deel van de route. Pin me niet vast op de tijden
De menukaart is hier te zien: KLIK
Gedrag:
Het de bedoeling om de route met een normale en verantwoorde snelheid te rijden. Bij kruispunten en verkeerslichten gewoon netjes aan de regels houden. Op rechte stukken zal heus wel wat harder gereden worden waar toegestaan maar bijvoorbeeld geen 100 op 60 kilometer wegen. Ikzelf en vast vele anderen met mij zitten niet te wachten op uitslovers. Er zal een mix zijn tussen ervaren rijders en rijders welke nog een hoop moeten leren. Houd daarom rekening met elkaar. Iedereen is verantwoordelijk voor zijn of haar rijkunsten. Dus als je je niet kunt inhouden: blijft dan lekker thuis
Navigatie:
Verzoek aan de mensen die in bezit zijn van een een navigatiesysteem:
Download de route hier in GPX formaat: KLIK
Als de groep wat groter is dan is het handig dat we iemand vooraan, midden en achteraan in de groep hebben.
Laat even weten of je hierbij wilt helpen. Uiteraard heb ik zelf ook een navigatiesysteem.
Afsluiting:
We eindigen op het parkeer terrein van de McDonalds in Deventer. Dit is gelegen pal naast een oprit van de A1.
Hier kan iedereen nog onder het genot van nog iets te eten of drinken elkaar uitzwaaien.
Een stukje terug, onderweg naar de McDonalds zijn we voorbij een BP benzinepomp gereden; daar kun je eventueel de SV eerst nog bijvullen voor de rit naar huis.
Wie hebben zich aangemeld?
- @Disaster-Master
- @Emilio TT
- @Squishy
- @Giggs
- @JoramNL
- @Dennis_H
- @roger_SV
- @Drolaf
- @Masz1337
- @UltimateBikelife
- @thunderkid
Extra deelnemers:
Zoon @roger_SV
Onder voorbehoud:
@Motor94
Laatst bewerkt: