peterhaandrikman
MF'er
Nee ik neem hem morgen even niet mee, gelukkig heeft een andere rijder een tomtom en kan hij voorop. Ik ga een nieuwe mount bestellen.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ok bedankt voor de bevestiging van wat ik al dachtExtra routepunten zetten gaat niet helpen. Bij het opslaan als track worden hier immers al zeer veel trackpunten van gemaakt die de weg exact volgen.
Bedankt voor de tip. Ik denk niet dat ik dit ga doen voor de route die ik eerder in Drenthe gereden heb, omdat ik er voorlopig niet aan toe kom om het opnieuw te rijden. De tools zijn wel handig, zo te zien.De meeste verschillen die ik ken komen door verschillen tussen de online kaart en de versie op de Rider zelf.
Ik raad je aan om de trackpunten zelf ook in beeld te brengen en dan dit stuk van je track opnieuw te rijden. Dan worden de verschillen snel duidelijk.
Kijk even op deze pagina hoe dat moet. GPX Track 2 OV2 | Roadrider
En deze pagina om dat nog sneller te kunnen. Load Track | Roadrider
Zal erop letten!Extra punten toevoegen zal waarschijnlijk niet zo veel zin hebben. Het plaatsen van de punten op de juiste plaats wel. MyRoute heeft de neiging om routepunten op een kruispunt te plaatsen. Tenminste als de punten automatisch geplaatst zijn.
Hierdoor kan het gebeuren dat de route in Myroute een klein stukje een zijweg in gaat. Maar dat de Rider je vervolgens de weg af laat rijden en daarmee aan de andere kant van lus uitkomt. Dat is in je voorbeeld niet het geval.
Dit kan ik niet helemaal volgen. Bij up to date kaarten in de Tomtom, zou er toch hetzelfde moeten gebeuren als wanneer ik de track op de Myroute-Tomtom kaart uitzet?Als je zelf de routepunten te ruim plaatst (niet goed op de weg) kan het voorkomen dat de Rider toch wat anders doet.
Vanuit je screenhot zou ik niet weten waarom het hetgeen gebeurde wat je schrijft.
Zoals Roadrider al schrijft gebruikt TomTom een track als basis voor de route. Deze bevat heel veel punten. Dit moet er voor zorgen dat de route zo nauwkeurig wordt na gemaakt. Alleen letterlijk de track wordt het niet. TomTom maakt er altijd zijn eigen interpretatie van. Hierdoor kunnen om diverse reden toch kleine afwijkingen zijn.
Eens, ik denk het ook.Ook volgens deze methode kan ik mij niet voorstellen dat hetgeen wat jij schrijft, gebeurd is. Ik dat de fout ergens anders in de route heeft gezeten.
Ik heb ook vaak genoeg het idee gehad dat de Rider wat anders deed dan hoe ik de route gemaakt had. Achteraf gecontroleerd met de smartphone en in die vele keren dat ik het zeker wist, bleek ik het toch fout te hebben. Zo hier en daar was er wel een kleine afwijking maar zo grof dat een hele lus genegeerd werd, heb ik nog niet gezien.
Ik had dat al eerder ondervonden, toen zag ik dat de route als twee bestanden op de Tomtom verscheen: eentje met de naam Track en de ander met de naam Route. Het lijkt mij dat als ik Track aanklik dat ik dan wel goed zit.Veel gemaakte fout bij het gebruik van MRA is de route gebruiken i.p.v. de track.
Tegenwoordig heeft MRA ook de mogelijkheid om alleen de track te exporteren dan kun je niet meer per ongeluk de route gebruiken.
Stel dat ik per ongeluk een routepunt in MRA verkeerd zet en een stuk zijweg meeneem in de uitgezette track, wil de Tomtom daar dan per se langs rijden waardoor je om zou moeten draaien? Of is het apparaat zo slim dat als je doorrijdt, dat hij dan gewoon verder gaat en de zijweg negeert?Bij het gebruik van de track worden de routepunten helemaal niet meer gebruikt. Maar een veelvoud aan trackpunten die de route lijn in MRA exact volgt.
Beloofd, ik zal de route niet gebruikenGebruik je echter de route dan worden alleen de routepunten gebruikt maat wel met andere routevookueren. Dit kan dus een heel ander resultaat geven als te zien is in MRA. De import functie van een GPX route in MyDrive gebruikt b.v. altijd snelste route terwijl MRA vaak op kronkelroute staat.
Ik heb ongeveer dezelfde maar iets jonger denk ik, de V5 uit 2013.Vorige week een TomTom Rider Pro V4 op de kop kunnen tikken.
Helemaal compleet, premium pack was inbegrepen.
Ik had hiervoor een Mio PDA met TomTom 7 (jawel) en die heeft t bijna 15 jaar volgehouden. Nadeel was vooral het gebrek aan kaarten en updates.
Ik wou geen volle pond betalen voor een Rider 5XX dus leek me deze Rider Pro wel ok.
Nu een aantal keer mee gereden en ben dik tevreden. Kaart updates komen er nog steeds bij dus dat is wel goed voor mekaar.
Daarom vroeg ik mij af waarom niet iets meer uitgeven voor een Rider 400/410/450. Ik ken geen prijzen maar dan heb je wel een apparaat van deze tijd met GPX support.Doet het inderdaad goed alleen GPX tracks ken niet