1) de tomtom tijdens de stop niet uitgezet maar na starten van de motor ging even het beeld uit en direct weer aan daarna bleef bv het laatste adres waar gestopt was bovenin staan, je kon wel de route volgen maar de tijd en de km werden groten dus hij telde niet af naar het eindpunt. stoppen en de track opnieuw laden en het ging goed.
Volgens mij heb ik zoiets van het weekend ook meegemaakt.
Ik had een route gemaakt maar op een bepaald punt ging de Rider een andere kant op dan ik van te voren in de GPX had gemaakt. Dit had ik thuis al gezien en via Route.TomTom.com had de mogelijke oorzaak gevonden. Heb dit verder in de GPX niet aangepast.
Tijdens de route ben meerdere keren van richting veranderd, dit resulteert dus in een herbereken actie. Dit herbereken heeft op een bepaald moment geleid tot een lus in de route.
Toen ik de "Afwijking" voorbij was, bleef er maar in mijn scherm staat in na 3,5 km rechtsaf moest gaan. Terwijl de navigatie pijl op de kaart dit niet liet zien. Ik kreeg ook geen aanwijzingen meer en de totale reistijd liep langzaam op.
Ben gestopt en heb op de kaart uitgezoomd. Zag toen een rare lus, die begon bij de afwijking. Heb de track gestopt en weer opnieuw gestart. Probleem was weg en heb verder probleemloos gereden.