Afgelopen weekeind in de Eifel een paar nieuwe eigenaardigheden ontdekt met de nieuwe Firmware.
Als ik een track open op mijn TTR komt de vraag of je een route wil naar het beginpunt of het dichtstbijzijnde punt. Deze route wordt ook verzonden naar mijn Go App waardoor de daarop geladen route wordt overschreven en vice versa. Na een paar keer proberen was het zelfs niet meer mogelijk de route te openen. Deze werd telkens direct overschreven met de melding nieuwe route ontvangen. (dus maar even de koppeling met de telefoon uitgezet)
Bij het rijden van de route wordt bij afwijken (door een afgesloten straat) een nieuwe route naar de originele track gemaakt. Helaas laat TomTom je nu op het punt dat je uitkomt bij de originele track je eerst nog een stuk terug rijden . Hierna mag je weer keren om je track te vervolgen. (afgelopen weekend drie maal meegemaakt.) Vroeger pakte TomTom de track direct op zodra weer op het track komt. Nu komt er dus eerst een instructie om terug te rijden. Bij het negeren van deze foute instructie pakt hij de track nog steeds netjes op. (gelukkig heb ik ook de Go App open met minder zoom waardoor deze fout snel zichtbaar was )
(De herberekende routes naar de originele track waren op mijn TomTom anders dan die van mijn vrouw. Waarschijnlijk om dat deze bij mij op kronkel en bij haar op snelste route staat)
Als ik een track open op mijn TTR komt de vraag of je een route wil naar het beginpunt of het dichtstbijzijnde punt. Deze route wordt ook verzonden naar mijn Go App waardoor de daarop geladen route wordt overschreven en vice versa. Na een paar keer proberen was het zelfs niet meer mogelijk de route te openen. Deze werd telkens direct overschreven met de melding nieuwe route ontvangen. (dus maar even de koppeling met de telefoon uitgezet)
Bij het rijden van de route wordt bij afwijken (door een afgesloten straat) een nieuwe route naar de originele track gemaakt. Helaas laat TomTom je nu op het punt dat je uitkomt bij de originele track je eerst nog een stuk terug rijden . Hierna mag je weer keren om je track te vervolgen. (afgelopen weekend drie maal meegemaakt.) Vroeger pakte TomTom de track direct op zodra weer op het track komt. Nu komt er dus eerst een instructie om terug te rijden. Bij het negeren van deze foute instructie pakt hij de track nog steeds netjes op. (gelukkig heb ik ook de Go App open met minder zoom waardoor deze fout snel zichtbaar was )
(De herberekende routes naar de originele track waren op mijn TomTom anders dan die van mijn vrouw. Waarschijnlijk om dat deze bij mij op kronkel en bij haar op snelste route staat)