veiling van motoren

Status
Niet open voor verdere reacties.

dickdale

Die hard MF'er
16 okt 2006
300
0
zwolle
wie o wie slaat zijn slag? Let wel op dat er nog 19.04% bovenop het veilingsbedrag komt!

Laatst bewerkt door een moderator:

KaWaReZ

MF veteraan
10 nov 2003
14.072
0
34
Den Haag
spam?:+

behalve die 19% veilingbedrag, een aantal motoren moeten worden ingevoerd/gekeurd en was geloof ik ook nog iets met btw/bpm? (of was dat van toepassing op bedrijven?)

Trouwens een bod geplaatst van € 11500,- op die HD :)

pas de links aan, je bent ingelogd

Laatst bewerkt:

Saus

MF'er
26 jan 2004
161
0
Ik heb geprobeerd uit te loggen, bij mij issie nu niet meer ingelogd bij jullie nog wel?

dickdale

Die hard MF'er
16 okt 2006
300
0
zwolle

Rijmend_Paard

Die hard MF'er
24 apr 2007
470
0
34
Krimpen aan den IJssel
Ik denk dat jij binnenkort heel wat geld op moet gaan hoesten als je zo door gaat. Ik ben namelijk nog steeds ingelogt. Misschien een idee om die linkjes maar helemaal te verwijderen? En misschien wel je hele account daar?

Hier ga ik nog problemen van zien als de foute mensen op die linkjes klikken.

Snijboon

MF veteraan
10 okt 2007
8.530
1
30
Veendam
Ik kijk net bij die site en zie nog steeds dat er onder jouw naam ingelogd kan worden.

Dus het is nog niet goed.
aanpassen die shit voor dat je er problemen mee krijgt.

Groetjes

solex

MF veteraan
20 okt 2002
6.889
173
Zutphen
Bezoek site

Ik kom de naam Jo? Pos????? uit 82?? tegen als ingelogd persoon, dus iemand is er nog steeds ingelogd.

Gewoon de linkjes verwijderen en als er een modje meeleest, graag verwijderen.

Laatst bewerkt:

Duccer 1098

MF veteraan
21 feb 2003
7.768
0
Belgie
zou jezelf best ff uitloggen voor iemand misbruik maakt van je geposte linkjes :Y

voor hje 't weet leveren ze tig motoren af bij je thuis volgende week :+

Status