Eerf
MF veteraan
HOok dat komt voor, helaas. Zelf stoor ik mij geregeld aan afzettingen, terwijl er helemaal niet gewerkt wordt. Onlangs is in Nuth een nieuwe gasleiding aangelegd, welke een kruising moest oversteken. Ruim voor de Kerst zijn er tijdelijke verkeerslichten geplaatst en is een werkvak gecreëerd van enkele honderden meters lang. Toen kwam de Kerst, gevolgd door een periode van vorst, waardoor er niet gewerkt werd. Dan denk ik bij mezelf: zet die tijdelijke VRI uit, zet de bakens en actiekarren aan de kant en laat het verkeer lopen zoals het normaal loopt, maar nee hoor. We laten gewoon alles in de weg staan, met overlast tot gevolg.
Idem met vooraankondigingen van afsluitingen. Stel, ik moet/wil naar Amsterdam en kom op de A2 borden tegen met "Wilhelminakade afgesloten, volg 2 ->" (bestaat er überhaupt een Wilhelminakade in 020?). Ik volg mijn Navi, welke mij nooit het hele plaatje laat zien, dus ik weet niet of mijn route ooit via de Wilhelminakade loopt. Ik moet dan dus gokken tussen ofwel de omleiding volgen (die mij misschien een hele verkeerde kant op stuurt) of de Navi volgen (en mijzelf misschien vastrijden in een afsluiting).
Het kan helaas altijd beter (hoewel ik ook niet overal een oplossing voor heb).
Haha, ja herkenbaar. Ik heb nooit enig idee welke straatnaam ik moet hebben of welke ik onderweg tegen kom. Als er dan omleiding tegen kom ga ik er maar vanuit dat het niet op mijn route is...Ook dat komt voor, helaas. Zelf stoor ik mij geregeld aan afzettingen, terwijl er helemaal niet gewerkt wordt. Onlangs is in Nuth een nieuwe gasleiding aangelegd, welke een kruising moest oversteken. Ruim voor de Kerst zijn er tijdelijke verkeerslichten geplaatst en is een werkvak gecreëerd van enkele honderden meters lang. Toen kwam de Kerst, gevolgd door een periode van vorst, waardoor er niet gewerkt werd. Dan denk ik bij mezelf: zet die tijdelijke VRI uit, zet de bakens en actiekarren aan de kant en laat het verkeer lopen zoals het normaal loopt, maar nee hoor. We laten gewoon alles in de weg staan, met overlast tot gevolg.
Idem met vooraankondigingen van afsluitingen. Stel, ik moet/wil naar Amsterdam en kom op de A2 borden tegen met "Wilhelminakade afgesloten, volg 2 ->" (bestaat er überhaupt een Wilhelminakade in 020?). Ik volg mijn Navi, welke mij nooit het hele plaatje laat zien, dus ik weet niet of mijn route ooit via de Wilhelminakade loopt. Ik moet dan dus gokken tussen ofwel de omleiding volgen (die mij misschien een hele verkeerde kant op stuurt) of de Navi volgen (en mijzelf misschien vastrijden in een afsluiting).
Het kan helaas altijd beter (hoewel ik ook niet overal een oplossing voor heb).