E®nst
MF veteraan
Het MF-Gooi Eifel weekend 2010
UPDATE 03-05-2010
Definitieve routes toegevoegd.
UPDATE 29-04-2010
Contactlijst, even invullen en naar mij mailen.
Wanneer
Vrijdag 7 tot en met maandag 10 mei. Uiteraard geldt voor iedereen vrijheid blijheid, wat betekent dat je ook zaterdag aan kunt komen of zondag weer vertrekken. Geef aan wat je plannen zijn zodat er rekening mee gehouden kan worden in het samenstellen van de groepen!
Waarheen
We gaan naar de Eifel, hotel Maas.
Er is gereserveerd voor de hieronderstaande deelnemers
Financiën
Kosten zijn €44,- per persoon per nacht inclusief ontbijt en avondmaal (halfpension). Bijkomende kosten zijn drank en lunch. Er mag bij vertrek betaald worden.
Routes
Verzamelen om 8.30 bij de Esso in Hilversum aan de Soestdijkerstraat. Om 9.00 moeten we gaan rijden. Dan komen we om een mooie tijd aan bij het lunchpunt. We moeten voor 14.00 bij de lunch zijn i.v.m. het sluiten van de keuken. Als we om 9.00 rijden kunnen we onderweg nog twee keer tanken (zowel motor als mens).
Definitieve routes
Concept routes
Vrijdag om 9.00 vertrekken betekent (incl. koffiestop) dat we om 13.00 bij het lunchadres zijn. Voort Bartje en Kato is de beste plek om aan te sluiten de tankstop in Vianden, Luxemburg of bij de koffiestop in Bitburg, Duitsland. Volgens planning zijn we rond 17.30-18.00 bij Hotel Maas.
Zaterdag is het eindpunt van de ochtendroute hotel maas i.v.m. uitslapers/aanhakers/slecht weer. Naar verwachting zijn we om 12.30 weer bij het Hotel en de middag rit zal naar verwachting eindigen rond 17.30.
Zondag is een lange rondrit, maar halverwege ook een optie voor een shortcut (regen of geen zin om verder te rijden en te relaxen). Geschatte tijd met shortcut: 14:00. Geschatte tijd volledige route: 17:00.
Maandag de terugrit. Tot het lunchpunt is een leuke route, waar we naar verwachting om 12.45/13.00 aankomen. Vervolgens beginnen we aan de ellendige snelweg en zijn we rond 17.30/18.00 hopenlijk in Hilversum.
De tijden heb ik zelf zo nauwkeurig mogelijk proberen te bepalen maar zijn alleen ter indicatie.
De tankstops zitten nooit verder als 175km uit elkaar.
Groepen
Gezien het aantal deelnemers is het verstandiger om in groepen te rijden. Omvang blijft beperkt, en we rijden in een ander gebied dan de meeste gewend zijn. Lunchplekken zullen uiteraard gezamenlijk zijn. De voorrijder zal peilen bij de groep of het sneller kan of langzamer moet, zodat iedereen in een fijn tempo rijdt.
Deelnemers
Post een bericht in dit topic en ik zal de lijst updaten. Geef tevens aan of je eventueel als voorrijden of hekkensluiter wilt fungeren.
Afspraken
Bagage:
We hebben pakezels Je bagage kan je eventueel kwijt bij Girl en Bartje. Let wel: Girl rijdt op zondag terug, houd hier rekening mee! Regel het zelf als je wilt dat jouw bagage meegenomen wordt.
Bart neemt het volgende mee waar iedereen gebruik van kan maken. Niet nodig om mee te nemen dus!
Beddengoed en handdoeken zijn in het hotel aanwezig.
UPDATE 03-05-2010
Definitieve routes toegevoegd.
UPDATE 29-04-2010
Contactlijst, even invullen en naar mij mailen.
Wanneer
Vrijdag 7 tot en met maandag 10 mei. Uiteraard geldt voor iedereen vrijheid blijheid, wat betekent dat je ook zaterdag aan kunt komen of zondag weer vertrekken. Geef aan wat je plannen zijn zodat er rekening mee gehouden kan worden in het samenstellen van de groepen!
Waarheen
We gaan naar de Eifel, hotel Maas.
Er is gereserveerd voor de hieronderstaande deelnemers
Financiën
Kosten zijn €44,- per persoon per nacht inclusief ontbijt en avondmaal (halfpension). Bijkomende kosten zijn drank en lunch. Er mag bij vertrek betaald worden.
Routes
Verzamelen om 8.30 bij de Esso in Hilversum aan de Soestdijkerstraat. Om 9.00 moeten we gaan rijden. Dan komen we om een mooie tijd aan bij het lunchpunt. We moeten voor 14.00 bij de lunch zijn i.v.m. het sluiten van de keuken. Als we om 9.00 rijden kunnen we onderweg nog twee keer tanken (zowel motor als mens).
Definitieve routes
Concept routes
Vrijdag om 9.00 vertrekken betekent (incl. koffiestop) dat we om 13.00 bij het lunchadres zijn. Voort Bartje en Kato is de beste plek om aan te sluiten de tankstop in Vianden, Luxemburg of bij de koffiestop in Bitburg, Duitsland. Volgens planning zijn we rond 17.30-18.00 bij Hotel Maas.
Zaterdag is het eindpunt van de ochtendroute hotel maas i.v.m. uitslapers/aanhakers/slecht weer. Naar verwachting zijn we om 12.30 weer bij het Hotel en de middag rit zal naar verwachting eindigen rond 17.30.
Zondag is een lange rondrit, maar halverwege ook een optie voor een shortcut (regen of geen zin om verder te rijden en te relaxen). Geschatte tijd met shortcut: 14:00. Geschatte tijd volledige route: 17:00.
Maandag de terugrit. Tot het lunchpunt is een leuke route, waar we naar verwachting om 12.45/13.00 aankomen. Vervolgens beginnen we aan de ellendige snelweg en zijn we rond 17.30/18.00 hopenlijk in Hilversum.
De tijden heb ik zelf zo nauwkeurig mogelijk proberen te bepalen maar zijn alleen ter indicatie.
De tankstops zitten nooit verder als 175km uit elkaar.
Groepen
Gezien het aantal deelnemers is het verstandiger om in groepen te rijden. Omvang blijft beperkt, en we rijden in een ander gebied dan de meeste gewend zijn. Lunchplekken zullen uiteraard gezamenlijk zijn. De voorrijder zal peilen bij de groep of het sneller kan of langzamer moet, zodat iedereen in een fijn tempo rijdt.
Deelnemers
Post een bericht in dit topic en ik zal de lijst updaten. Geef tevens aan of je eventueel als voorrijden of hekkensluiter wilt fungeren.
- Westbest (2-persoonskamer)
- E®nst
- Plexat
- MZN
- Coonie
- Rabasa
- VFRedS
- Jantah
- Alexed9
- Bartje_twee-en-halfje
- Xtra
- JeGo
- Michiel85
- Nocer (aankomst vr. middag/avond / vertrek zondag)
- MTeun-03 (aankomst vr. middag/avond / vertrek zondag)
- Tosie (aankomst zaterdag)
- Achilleos (aankomst zondag)
- Kato (vertrek zondag) regelt zelf overnachting
- girlR1100S (vertrek zondag) regelt zelf overnachting
- Patje ZXR
- Stefan --
- Eener
- Michel
- Zot
- ErwinGTI
- Happily
Afspraken
- Zorg dat je motor in orde is: in een weekend (nood)onderhoud regelen gaat niet werken. Liever een beurtje vantevoren, zorg voor goede remmen: we gaan immers wel de bergen in. Twijfel niet over je banden: monteer gewoon nieuwe. Als je huidige banden nog redelijk of zelfs goed zijn kun je die altijd bij thuiskomst nog terugleggen en in nederland oprijden.
- De volgorde die bij het vertrek of na een stop ontstaat is de volgorde waarin we rijden, er word niet ingehaald, deze afspraak is kei en kei hard. Weet wie er voor je rijd maar ook wie er achter je rijd, wacht op ieder punt in de route waar twijfel kan zijn over de te volgen richting (kruisingen, splitsingen, rotondes) op de rijder achter je. Ga zo wachten dat je zeker weet dat degene die achter je rijdt jou ziet. Rijd pas verder als je zeker weet dat je gezien bent. De rijder achter je zet zijn knipperlicht aan waardoor je weet dat hij ook die richting op gaat. Op deze manier raken we niemand kwijt.
- Rijdt je eigen tempo. Laat je niet verleiden om de rijder voor je bij te sloffen want voor je het weet rij je boven je kunnen en vlieg je eraf... Vertrouw erop dat men wel op je wacht.
- Rijdt baksteensgewijs (behalve in bochten), maar let op de onderlinge afstand en ga niet op de wegbelijning rijden.
Bagage:
We hebben pakezels Je bagage kan je eventueel kwijt bij Girl en Bartje. Let wel: Girl rijdt op zondag terug, houd hier rekening mee! Regel het zelf als je wilt dat jouw bagage meegenomen wordt.
Bart neemt het volgende mee waar iedereen gebruik van kan maken. Niet nodig om mee te nemen dus!
- Gereedschap (wellicht basis gereedschap voor de heen- en terugrit
- Tyraps
- Ductape
- Smeermiddelen
- Busje 10W40
- Busje koelvloeistof
- Nog veel meer bende
Beddengoed en handdoeken zijn in het hotel aanwezig.
Laatst bewerkt: