VUKaDUK
Die hard MF'er
Door de Thundercatclub op Yahoo ben ik ook op het Forum gaan kijken, en moest dus ook wel lid worden.
Dus een eerste test bij deze.
Je raad het al, ik rijd een (zwarte) Thundercat, nieuw gekocht in 1999, en rijd sinds 1984, dus al een beetje een ouwe l#l.
De nickname is een verbastering van een van mijn stopwoordjes, de 'catters' van Yahoo kennen me misschien als 'cobracat2003', 'blue eyes' (vanwege bijgaande attachment) of gewoon Jos.![Crossy :] :]](/styles/motor-forum/smilies/crossy.gif)
Dus een eerste test bij deze.
Je raad het al, ik rijd een (zwarte) Thundercat, nieuw gekocht in 1999, en rijd sinds 1984, dus al een beetje een ouwe l#l.
De nickname is een verbastering van een van mijn stopwoordjes, de 'catters' van Yahoo kennen me misschien als 'cobracat2003', 'blue eyes' (vanwege bijgaande attachment) of gewoon Jos.
![Crossy :] :]](/styles/motor-forum/smilies/crossy.gif)


(EZBoard testje van Martijn stond reactie van kneeslider op 'Wie is Redcat', dus van 1+1 3 gemaakt.
)
)
D8 heel even dat je ..... een duk vukte
. Vindt t wel jammer dat ik niet met jullie mee kan, ik heb bijna geen tocht gemist sinds de oprichting.