Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
Is iig. een vfr brug, en een zeer mooie ook!
Maar of ie zo past... geen idee. Moet meestal wat opgevuld of dieper
gefreesd worden. Verschilt per bouwjaar d8 ik.(van de brug )
Maar je kunt eens wat mailen met bedrijven die streetfighters bouwen.
Ben vorig jaar naar zo'n beurs geweest,
daar lagen ze incl. wiel en mono voor 2500,-(gulden)
Het enige dat ik erover kan zeggen dat ik er een klein proefritje op de maasvlakte heb gedaan(topsnelheid heeft'tie moeite mee) trekt als een jekko..
verder twee kleine rondjes in de straat gemaakt, dus over bochtenwerk kan ik nog vrij weinig zeggen anders dat'tie minder scherp stuurt dan m'n CBR (maar daar is misschien nog het een en ander aan te doen, zoals raiser of voorvork laten zakken)
zie het wel eerst keuren en dan high mounts erop(in bestelling).........stel dat ik het niet vindt rijden, dan hou ik hem nog wel voor het geluid
Volgens mij moet er wel eea veranderd worden, de vtr heeft een ander veerophanging dan een vfr maar helemaal zeker week dat niet, moet je alleen effe controleren, maar offie er zoveel mooier van wordt, das natuurlijk persoonlijk.