Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Ik kom net een nieuwe functie in MRA tegen. Ik weet niet hoe lang deze al aanwezig is.
De Rondrit. Hiermee is het mogelijk op basis van een aantal parameters (Lengte, richting, startpunt, etc) een rondrit maken
Deze snap ik niet. Je zegt beter een route in tweeen te knippen. Had je blijkbaar niet gedaan, maar de TT stuurt je toch aan het einde van heenreis?? Dus je had wel de route in tweeen geknipt?Vandaag gemerkt dat je bij het uitstippelen van een route beter de heen- en terugreis in 2 delen oplaadt ipv 1 geheel. Ik dacht dat ik het ergens had gezien bij de reviews van Mr. GPS, maar zag niet onmiddellijk een reden waarom, tot vandaag :-) Het einde van de heenreis en het begin terugreis liepen +/- over dezelfde wegen en de TT leidde mij steeds naar het einde van de heenreis....
Neen ik had de route niet in tweeën geknipt. Punt A is vertrek, punt B is keerpunt, punt C is eindpunt. Ik had dus naar punt B gereden, de routering gestopt, want we zijn ter plekke wat blijven rondrijden op zoek naar een café. Na de onderbreking terug de TT gestart en toen stuurde hij mij terug naar punt B, terwijl ik verwachtte dat hij mij naar punt C zou sturen. Mocht ik van de rit 2 delen gemaakt hebben, zou ik deel 2 opgestart hebben en was ik onmiddellijk de juiste richting uitgereden. Allemaal niet zo'n drama hoor, maar ik wou het hier eens laten weten.Deze snap ik niet. Je zegt beter een route in tweeen te knippen. Had je blijkbaar niet gedaan, maar de TT stuurt je toch aan het einde van heenreis?? Dus je had wel de route in tweeen geknipt?
Maakte je gebruik van een Track?
Niet in MyDrive, maar in MyRoutApp merk ik dat de weerstand bij pontjes met de Here/Garmin kaart erg groot is, zelfs zo groot dat de route over sommige pontjes gewoon niet te maken is. Ook niet als je een routepunt midden in de rivier plaatst. Met de TomTom en Google kaarten geen probleem al lijkt de weerstand van Google iets groter.
Hieronder een paar voorbeelden. Route over het pontje bij Genemuiden is met de Here/Garmin kaart niet te maken, wel met de TomTom of Google kaart. Pontje bij Olst lukt uiteindelijk wel als je aan weerskanten van de rivier een routepunt zet. Ook de pont bij Drongelen in Brabant kom je met de Here/Garmin kaart niet over. Meer heb ik er niet getest. In BaseCamp met de Garmin kaarten is het ook geen probleem.
TomTom pontje Genemuiden.
[afbeelding]
Hmm.. Da's wel opmerkelijk. Zowel de TT kaart als de Here kaart hebben binnen MRA de mogelijkheid veerponten te vermijden. Bij de TT kaart lijkt dat goed te werken, bij Here niet. Denk dat dat een foutje is. Zal de makkers even een seintje geven.
"Sowieso lijkt hij een sterke voorkeur te hebben voor over de weg i.p.v. veerboten. Alleen als er geen andere route is (bijv. van het vasteland naar een van de Waddeneilanden) of heel erg omrijden (bijv. Rotterdam, NL - Harwich, UK) zal hij voor de veerboot kiezen.
Aangezien dit te maken heeft met de routecalculatie van de HERE kaart, hebben wij hier geen invloed op. Waarom het plaatsen van een punt in het water op de route niet werkt weet ik niet met zekerheid, maar waarschijnlijk zal HERE intern voor de berekening proberen het punt op een weg in de buurt te plaatsen, en dan komt hij in dit geval dus op een van de kades uit. Dan heb je weer de situatie van het eerste plaatje en is omrijden volgens HERE sneller. Wederom iets waar we geen invloed op hebben."
Een garantie claim bij TomTom kan ik dus wel vergeten.<knip>
Een garantie claim bij TomTom kan ik dus wel vergeten.