• Beste Bezoeker,

    Motor-Forum bestaat 25 jaar!

    Lees er hier meer over.

21juli ..Assen Circuitdag ........Dexter wil komen

ik wil ook op de foto

  • natuurlijk

    Stemmen: 2 15,4%
  • laat maar

    Stemmen: 0 0,0%
  • weet nog niet

    Stemmen: 0 0,0%
  • wat een onzin

    Stemmen: 0 0,0%
  • gatverdarrie

    Stemmen: 1 7,7%
  • ben niet fotogeniek

    Stemmen: 0 0,0%
  • yesssssssssssssssss

    Stemmen: 10 76,9%
  • neeeeeeeeeeeeeeeeeee

    Stemmen: 0 0,0%

  • Totaal aantal stemmers
    13

ZX636beest

MF veteraan
Lid geworden
23 dec 2001
Berichten
2.021
Waarderingsscore
1
Ik heb een antwoord van Dexter gekregen op mijn vraag/maitje of hij op 21 juli naar Assen wil komen om ons op de foto te zetten........yesssssssssssssssssssssssssssssssssssss *D


Hieronder zijn antwoord



Hallo Mario,



Ik kan uiteraard naar Assen komen, maar dan moeten jullie er eerst zorg voor dragen dat ik daar ook LANGS DE BAAN mijn werk kan doen.

Als jullie Assen zelf af hebben gehuurd moet dat geen probleem zijn. Anders moet je even contact opnemen met de organisatie van die dag.

Dus laat mij eerst weten of je dat met het Circuit van Assen geregeld kunt krijgen en daarna spreken we verder.

Voor een kostenindicatie kan ik je alvast zeggen dat ik bij een groepsopdracht alleen de reiskosten en reistijd in rekening breng. (plm 100 Euro)

Daarnaast verwacht ik wel, dat iedereen dan ook een bestelling doet voor een of meerdere afdrukken.

(lijkt me overigens geen probleem....:-) )



Ik hoor het dan nog van je....



grtz,



Dex.





Creative Photo Art.
Achterberg 9
4707 MJ Roosendaal
Tel: +31 648-500938
KvK nr: 20707525
ABN/Amro bank: 51.97.77.697

t.n.v. Creative Photo Art



Jullie snappen het misschien al?.Ik wil weten wie er foto's wil van Dexter....ik wellllllllllllllllllllllllll :) ,ze zijn superrrrrrrrrrrrr goed.....kijk maar eens naar die nordschleife shots :} :} [topic=27438]www.motor-forum.nl/forum/topic.php/27438/4[/topic]

De reiskosten van Dexter zouden we onderling kunnen betalen...gezien het aantal(als ze foto's van Dexter willen) deelnemers iets van 5 euro :X



Mannen/deelnemers reageer ff tjes......ik voel het nu al het word een te gekke dag 8-)
 
Laatst bewerkt:
Ik ben ook voor....

Ik ga alleen niet, maar ik wil wel graag die foto's zien.....


Maar ik wil ook best op de foto als iemand mij even de circuitdag wil betalen.... :+
 
Ik ben ook voor....

Ik ga alleen niet, maar ik wil wel graag die foto's zien.....


Maar ik wil ook best op de foto als iemand mij even de circuitdag wil betalen.... :+
Kunnen we het niet omdraaien. Dat je idd niet gaat maar wel betaald? :+
 
Yess!!! Ik wil ook fotows van Dex :}
Die 100€ krijgen we vast wel bij elkaar, nu alleen Peter zien te overtuigen dat "onze eigen" fotograaf ook overal mag komen !
:)
 
Nou dat is erg tof! K hoop dat jullie t voorelkaar krijgen...je krijgt iig foto's om je vingers bij af te likken :)
 
Is het niet slimmer om voor die tijd met zijn allen op de Nordschleife te gaan knallen, dat heb je de foto's zo in huis.


:+
 
Vooruit met die geit, als we een professionele fotoreportage willen hebben mag dat wat kosten.... Superrrrr ZXbeest.
 
Is dit een gewone opendag met motors? of huren jullie met elkaar die baan af? *D en hoe duur is de entree dan???
 
Helaas heb ik geen toestemming gekregen van de organisatie '( .
Het Antwoord van mijn vraag heb ik hieronder geplaats.



Hallo Mario,

Ik moet je helaas teleurstellen, de fotografen die nu aanwezig zijn op al onze circuitdagen zijn Ad Kievit en circuitfoto.be. Daar zitten belangen bij van de fotografen, eigenlijk is twee fotografen voor één circuitdag al exceptioneel, want normaal is er maar één. Neem even contact op met Ad kievit, deze maakt ook voor NL ONK rijders complete fotoboeken per seizoen, ik weet zeker als jullie hem vragen om specifieke foto's dan maakt hij ze ook. Sorry dat ik jullie vertrouwde Dexter niet toe kan laten op het circuit, je mag deze mail van mij zo op de motor-forum site zetten.

Sportieve groet,
Peter den Heijer
----- Original Message -----
 
Helaas heb ik geen toestemming gekregen van de organisatie '( .
Het Antwoord van mijn vraag heb ik hieronder geplaats.
..
..
Jammer, de foto's die ik van Dexter gezien heb zijn echt 't beste wat ik ooit gezien heb :9~ .
Maar goed, die van Kievit zijn ook niet verkeerd, en hij stuurt ze aardig snel op ook tegenwoordig. (denk er ineens aan dat ik zie van 5 mei Zolder nog moet betalen, |( eerst effe doen)
 
Laatst bewerkt:
Terug
Bovenaan Onderaan