Heer Ho tot Ek
MF'er
Voor mijn huis is een kruising, nu is dat niet zo vreemd behalve dat het een combinatie is van een rotonde (zonder de bordjes verplichte rijrichting) en een t-splitsing:
Google Maps
Vanaf boven zie je een gewone splitsing, de luchtfoto's zijn eerder gemaakt dan streetview.
Hoe ik het geleerd heb is dat je de kruising hetzelfde doet als een rotonde; objecten in de weg passeer je immers rechts.
nu is dat ongeveer 50/50 in het dorp, sommige doen het op "mijn" manier, andere doen het door gewoon de kortste weg te nemen.
wat is nu de juiste manier om deze kruising te nemen?
Google Maps
Vanaf boven zie je een gewone splitsing, de luchtfoto's zijn eerder gemaakt dan streetview.
Hoe ik het geleerd heb is dat je de kruising hetzelfde doet als een rotonde; objecten in de weg passeer je immers rechts.
nu is dat ongeveer 50/50 in het dorp, sommige doen het op "mijn" manier, andere doen het door gewoon de kortste weg te nemen.
wat is nu de juiste manier om deze kruising te nemen?