Sjoerd102
MF veteraan
Het viel mij onlangs op dat bij het aanmaken van nieuwe routes het lijkt of binnendoor routes voorrang krijgen boven autosnelweg.
Onlangs heb ik een route uitgetekend die het eerste tussenpunt in Venlo had, en het 2e tussenpunt in Assen.
Logischerwijs zou de route dan uitgetekend worden over de A73, A50, A12, A50
Tot mijn verbazing zag ik met het uittekenen van de route dat deze mij in MRA door het centrum van Nijmegen stuurt.
Met het rijden wees hij me overigens gewoon via de normale/snelste weg (Dus via de autosnelweg).
Net eens als test een route gemaakt met beginpunt in Venlo, en eindpunt in Apeldoorn.
ook nu geeft MRA weer een route binnendoor via Nijmegen
Op Alpe d'Huez een routepunt gezet aan het begin en aan het eind van de beklimming.
Vreemd genoeg volgt hij hier plots ook een voetpad ipv de weg via de haarspeldbochten.
Ik dacht dat ik bij het aanmaken van de route wellicht verkeerde transportmodus had geselecteerd, maar deze staat gewoon op 'rijden'
Ik had ook al geprobeerd om ipv de Open Street map Google Maps map te gebruiken, maar ook dan is het probleem aanwezig.
Iemand bekend met dit euvel?
Onlangs heb ik een route uitgetekend die het eerste tussenpunt in Venlo had, en het 2e tussenpunt in Assen.
Logischerwijs zou de route dan uitgetekend worden over de A73, A50, A12, A50
Tot mijn verbazing zag ik met het uittekenen van de route dat deze mij in MRA door het centrum van Nijmegen stuurt.
Met het rijden wees hij me overigens gewoon via de normale/snelste weg (Dus via de autosnelweg).
Net eens als test een route gemaakt met beginpunt in Venlo, en eindpunt in Apeldoorn.
ook nu geeft MRA weer een route binnendoor via Nijmegen
Op Alpe d'Huez een routepunt gezet aan het begin en aan het eind van de beklimming.
Vreemd genoeg volgt hij hier plots ook een voetpad ipv de weg via de haarspeldbochten.
Ik dacht dat ik bij het aanmaken van de route wellicht verkeerde transportmodus had geselecteerd, maar deze staat gewoon op 'rijden'
Ik had ook al geprobeerd om ipv de Open Street map Google Maps map te gebruiken, maar ook dan is het probleem aanwezig.
Iemand bekend met dit euvel?