Overigens klopt dat laatste niet helemaal.
De Garmin vormingspunten worden als trackpunten gezien en wanneer je de track omzet naar een route worden er een aantal op te geven routepunten gecreëerd.
Als je al een OV2 bestand hebt, kan dat toch rechtstreeks via MyDrive?Ik heb een vraag m.b.t. MRA.
Ik gebruik de TomTom go app i.c.m. een android telefoon. Is het mogelijk om specifieke motor POI-verzamelingenvia MRApermanent te uploaden naar TomTom go? Bijvoorbeeld accomodaties, motordealers, enz.?
Niet in MyDrive, maar in MyRoutApp merk ik dat de weerstand bij pontjes met de Here/Garmin kaart erg groot is, zelfs zo groot dat de route over sommige pontjes gewoon niet te maken is. Ook niet als je een routepunt midden in de rivier plaatst. Met de TomTom en Google kaarten geen probleem al lijkt de weerstand van Google iets groter.
Hieronder een paar voorbeelden. Route over het pontje bij Genemuiden is met de Here/Garmin kaart niet te maken, wel met de TomTom of Google kaart. Pontje bij Olst lukt uiteindelijk wel als je aan weerskanten van de rivier een routepunt zet. Ook de pont bij Drongelen in Brabant kom je met de Here/Garmin kaart niet over. Meer heb ik er niet getest. In BaseCamp met de Garmin kaarten is het ook geen probleem.
TomTom pontje Genemuiden.
[afbeelding]
Hmm.. Da's wel opmerkelijk. Zowel de TT kaart als de Here kaart hebben binnen MRA de mogelijkheid veerponten te vermijden. Bij de TT kaart lijkt dat goed te werken, bij Here niet. Denk dat dat een foutje is. Zal de makkers even een seintje geven.
"Sowieso lijkt hij een sterke voorkeur te hebben voor over de weg i.p.v. veerboten. Alleen als er geen andere route is (bijv. van het vasteland naar een van de Waddeneilanden) of heel erg omrijden (bijv. Rotterdam, NL - Harwich, UK) zal hij voor de veerboot kiezen.
Aangezien dit te maken heeft met de routecalculatie van de HERE kaart, hebben wij hier geen invloed op. Waarom het plaatsen van een punt in het water op de route niet werkt weet ik niet met zekerheid, maar waarschijnlijk zal HERE intern voor de berekening proberen het punt op een weg in de buurt te plaatsen, en dan komt hij in dit geval dus op een van de kades uit. Dan heb je weer de situatie van het eerste plaatje en is omrijden volgens HERE sneller. Wederom iets waar we geen invloed op hebben."
Die functie bestaat sinds kort. Kreeg via de nieuwsbrief de aankondiging.Ik kom net een nieuwe functie in MRA tegen. Ik weet niet hoe lang deze al aanwezig is.
De Rondrit.
Hiermee is het mogelijk op basis van een aantal parameters (Lengte, richting, startpunt, etc) een rondrit maken
Klopt, is heel handig. Door veel mensen aangevraagd in hun forum.
Ja, het is de bedoeling met een direct navigerende App te komen.Komt er ooit nog de mogelijkheid om te direct te navigeren middels MRA?
Ik kom net een nieuwe functie in MRA tegen. Ik weet niet hoe lang deze al aanwezig is.
De Rondrit.
Hiermee is het mogelijk op basis van een aantal parameters (Lengte, richting, startpunt, etc) een rondrit maken
Misschien een wat late reactie, maar dit komt omdat de tunnel is afgesloten omdat 'ie (deels) is ingestort. Tussen 13 juli en 21 augustus zou 'ie wel open moeten zijn. De weg ten zuiden van het meer dient als tijdelijke route, maar dat kan je op Streetview niet zien omdat die beelden te oud zijn.....
Vlak voor Alp d'Huez gaat de route langs Lac du Chambon door een tunnel. Dit krijg ik dan weer met de Garmin niet voor elkaar maar alleen met de TomTom rekenkaart en dan ook alleen als ik veel routepunten zet.
....
Here kaarten en pontjes zijn geen vrienden:Vriend had een ticket hiervoor geopend. Geen oplossing. ligt aan de Here kaarten volgens MRA support:Een kaart die zelf berekent? Ik denk dat het gaat om categorieen en veerpont is een categorie, die bij Here te boek staan als te vermijden als je auto of motor bent.
Ik hoor hierover geen klachten van Zumo gebruikers. Blijkbaar overruled Garmin het Here advies pontjes te vermijden.
Ticket: Ondersteuning : HELPDESK
Ik heb niet direct een verklaring over waarom het het wel doet op Tyre, aangezien dit MyRoute-app is.
We hebben contact gezocht met de HERE kaart ontwikkelaars voor verdere uitleg.
Dit is momenteel alles wat ik weet.
Met vriendelijke groeten,
Beste,
Hebben jullie deze discussie verwijderd? Link werkt niet en met zoeken vind ik hem niet meer.
-> Wat ik hieronder bedoel is dat de Google kaart in MRA hetzelfde gedrag vertoont als de HERE kaart als het gaat om pontveer.