Manco van Tomtom of doe ik iets fout?
Ik heb onderstaande route gemaakt in Tyre.
https://we.tl/50EnmOv0lZ
Deze route is vanaf de start in Maastricht tot aan het eindpunt in Susteren circa 359km.
Zelf woon ik in de buurt van Roermond, en van mij tot het startpunt in Maastricht is nog 61km.
Als ik deze route als ITN naar mijn Tomtom verplaats
-Ik sluit Tomtom aan op de pc en klik op 'importeer routes'
-Op de computer ga ik naar het betreffende ITN bestand, en deze plak ik in/op de SD kaart van de Tomtom.
- Ik klik op 'Gereed' in de Tomtom en Daarna koppel ik deze weer los.
Vervolgens krijg ik overzicht met de melding 'selecteer routes om te importeren'
Hier selecteer ik dan het bestand dat ik zojuist geupload heb.
Ga de route inladen in de Tomtom en deze geeft keurig een afstand van 420km aan.
Tot zover geen probleem.
Nu ga ik hetzelfde bestand rechtstreeks uploaden via Tyre.
-Ik sluit Tomtom aan op de pc en klik op 'importeer routes'
-Bestand oproepen in Tyre, en hier op de button 'kopieren naar de Tomtom' te klikken.
-Hier krijg ik de vraag 'in welke vorm moet de route naar de tomtom gekopieerd worden?'
Vervolgens kan ik kiezen uit Routepunten of Routespoor (Track).
Hier selecteer ik Routespoor (Track).
- Ik krijg dan melding 'Het bestand is gekopieerd naar uw Tomtom.
- Op tomtom klik ik op gereed
- Aansluitend in Tomtom weer het schermpje 'selecteer routes om te importeren'
- Hier selecteer ik het bestand met een T- voor de nam (en bestandsnaam die eindigt op .gpx)
Als ik dit bestand selecteer gebeurd echter het volgende:
de route wordt geladen en bedraagt....29km De tomtom wijst me dan direct naar het eindpunt in Susteren!