Hoi Hans
Die filmpjes zijn me inderdaad bekend.
Ik had in dit geval alleen de keuze in onderstaande bestanden
Hier heb ik dus voor het bestand met de naam TRACK-Rondje_Eindhoven.GPX gekozen
http://promotor.nl/motorroutes/rondje-eindhoven
Hier een kaart van de route
http://www.promotor.nl/kaarten/zip/web/Rondje_Eindhoven.htm
Route zou 149km zijn.
Ik woon zelf in Roermond. Het dichtstbijzijnde punt van de route is voor mij bij de A2 afrit 38 (Weert Noord) dit is de zuidoostkant van de route.
Van mij thuis tot dit punt is 33km. Dat zou betekenen dat Tomtom bij Vertrek thuis dus 182km zou moeten aangeven (149km +33km).
Hier zie ik echter dat tomtom een route van 162km aangeeft
Als ik net een paar 100 meter van huis ben wordt de route herberekend en is deze plots nog maar 130km.
Als ik in Weert de A2 afrij en aan de route begin heb ik nog een 101km voor de boeg volgens de Tomtom.
Als ik het zo kijk, lijkt me dit het aantal kilometers tot aan het ‘eigenlijke startpunt in oirschot.
Als er nog circa 13km afgelegd moeten worden gebeurd er iets vreemds.
Thv vliegveld Eindhoven zou ik Linksaf richting Oirschot moeten. De route wijst me echter rechtdoor richting Best. De route wordt herberekend, en is plots weer 162km. In Best stuurt de tomtom me weer richting Oirschot. Als ik dit advies negeer kan ik even later gewoon weer de route oppakken.
Wel telt hij dan de kilometers weer helemaal terug tot ik weer in Oirschot terug zou zijn.
Is het mogelijk om de kilometers te tellen tot het punt waar je gestart bent?
Nu rij je eigenlijk 2x halve route