hansvaessen
MF veteraan
Correct.
Maarr... dat is eigenlijk alleen echt van belang om te zien of:
a. beiden ter plekke kaartdekking hebben
b. als je werkt met route ipv tracks
Je zou ook de route in MRA op de TT kaart kunnen maken en, zonder verder te vergelijken, als track importeren in de Zumo. Dat zal vrijwel altijd goed gaan.
Omgekeerd ook wel (route maken in Here en als track in de TT laden) maar is iets riskanter omdat de TT echt kaartdekking nodig heeft, terwijl de Garmin bij ontbreken van kaartdekking er een stukje offroad van zal maken. Om die reden zou ik een route in de TT altijd liefst berekenen in de TT kaart.
Werk je echter met routes dan ligt dat heel anders en kunnen verschillen in algoritmes makkelijk tot verschillen in de route leiden. Dat geldt al helemaal als je werkte met 'geforceerde' algortimes zoals de 'spannende route'. Uitgaand van een 'route' zul je, om die om te zetten naar de Garmin echt een hoop punten moeten toevoegen.
Advies: eerst de route ruw opzetten, vervolgens kiezen voor 'uitbreiden' en pas dan de vergelijking met Here doen.
Maar, als gezegd: uitgaand van de track in bovenstaande eigenlijk nodeloos ingewikkeld. Probeer het maar eens in de praktijk!
Maarr... dat is eigenlijk alleen echt van belang om te zien of:
a. beiden ter plekke kaartdekking hebben
b. als je werkt met route ipv tracks
Je zou ook de route in MRA op de TT kaart kunnen maken en, zonder verder te vergelijken, als track importeren in de Zumo. Dat zal vrijwel altijd goed gaan.
Omgekeerd ook wel (route maken in Here en als track in de TT laden) maar is iets riskanter omdat de TT echt kaartdekking nodig heeft, terwijl de Garmin bij ontbreken van kaartdekking er een stukje offroad van zal maken. Om die reden zou ik een route in de TT altijd liefst berekenen in de TT kaart.
Werk je echter met routes dan ligt dat heel anders en kunnen verschillen in algoritmes makkelijk tot verschillen in de route leiden. Dat geldt al helemaal als je werkte met 'geforceerde' algortimes zoals de 'spannende route'. Uitgaand van een 'route' zul je, om die om te zetten naar de Garmin echt een hoop punten moeten toevoegen.
Advies: eerst de route ruw opzetten, vervolgens kiezen voor 'uitbreiden' en pas dan de vergelijking met Here doen.
Maar, als gezegd: uitgaand van de track in bovenstaande eigenlijk nodeloos ingewikkeld. Probeer het maar eens in de praktijk!