Soms snap ik helemaal niets van jullie denk patroon. Ze maken nu geen onderscheid tussen tracks en route. Ze hebben iets gemaakt waarbij routes zich anders gedragen afhankelijk van de manier waarop je ze in het toestel zet.
Ik zie ook niet wat dit nu eigenlijk toevoegd ten opzichte van een al oude track of route en een POI op de kaart.
Ze maken inderdaad geen onderscheid tussen een route en een track en dat stoot veel mensen tegen het zere been en tevens is het lastig uitleggen dat TomTom hier geen onderscheid in maakt maar dat er toch verschillend resultaat uit kan komen (route vs. track) op je scherm.
Nu laat de Rider bij een (GPX)route wel vlaggetjes/bolletjes zien, wat het dus de typische optische kenmerken geeft van een route. En dat is dan ook weer niet goed. Tot volgend voorjaar zal ik waarschijnlijk de Rider toch niet meer gebruiken en wellicht is er dan al weer het een en ander veranderd in de software.
Ik maak er zelf niet zo'n punt van. Ik wil zelf niet rechtstreeks/direct afhankelijk zijn van bestanden van een ander. Daarom loop de routes dus altijd na. Ook heb ik zelf niet zo'n behoefte zichtbare punten op de route.