Waarschuwing toontje uit als je iets te snel gaatThanks, inmiddels gelukt
Wat zijn jullie instellingen voor het activiteitenprofiel Motorfiets?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Waarschuwing toontje uit als je iets te snel gaatThanks, inmiddels gelukt
Wat zijn jullie instellingen voor het activiteitenprofiel Motorfiets?
Dat 1.gpx bestand zal zo groot geworden zijn doordat er van een half jaar de tracks nog in zaten, dus wat je gereden hebt. Dit zowel met de motor, de auto als de fiets. De Zumo wordt bij alle drie de vervoermiddelen ingezet om een mooie route te rijden.Daar kan het bestand onmogelijk zo groot van worden…
Van het plaatsen van een waypoint wordt het geen “hard viapunt”, het wordt niet opgenomen in de route. Ook andersom, als je van een aantal waypoints een route maakt worden dat geen speciale punten in de route.
Met een reset wacht ik nog even. De map GPX/Archive is leeg. Ik wil nog even met andere routes spelen om te kijken of het incidenteel of structureel is.Normaal gesproken maakt het toestel boven een bepaalde grootte een nieuw bestand aan (overigens in de map GPX\Archive), dan krijg je dus een 1.gpx, 2.gpx, 3.gpx enz.
Hoe dan ook, zo'n groot bestand geeft gewoon problemen, maar inmiddels had je het al weggegooid toch? Toestel ook al gereset?
Nee, want dan heb je nog steeds kaartsegmenten dubbel. De 2022.10 kaart moet in zijn geheel opnieuw op de SD gezet worden.West moet dan van intern naar de SD overgezet worden.
Verder was het wel vervelend toen ik bij een tanstation even wat ik ging eten de route weg was en ik opnieuw de route moest activeren (begin bij dichtsbijzijnde punt (route dus geen track)), maar dat werkt niet goed.
Hoe doen jullie dat?
Bij mijn zumo 396 doe ik het als volgt (zal in grote lijnen wel overeenkomen met de XT2)Ik heb sinds zaterdag een motor en garmin xt2. ik las overal dat tracks beter zijn dan routes. Dus vandaag een track geupload via cloud maar dat werkte voor geen meter? Het begon al bij het startpunt, geen route ernaar toe maar een stippellijn ?? Toen ik op de startlocatie aangekomen was zag ik alleen een lijn, geen navigatie niks.
Gelukkig kon ik hem in de xt2 zelf converteren naar een route en werkte het.
Maar dat klopt toch niet? ik neem aan dat je ook gewoon navigatie kan krijgen met tracks? Of doe ik iets fouts?
Verder was het wel vervelend toen ik bij een tanstation even wat ik ging eten de route weg was en ik opnieuw de route moest activeren (begin bij dichtsbijzijnde punt (route dus geen track)), maar dat werkt niet goed.
Hoe doen jullie dat?