@Hobbix.
Ik weet niet of je de route al handmatig had aangepast in Tyre, voordat je een screenshot nam?
Bij jouw plaatje loopt de blauwe lus dood. Het komt ook geregeld voor dat er bijvoorbeeld 2 kleine lussen in een route zitten.
Ik heb het idee dat dit komt doordat de gedownloade route op bijv een Garmin of TomTom kaart gemaakt is.
Nu gebruikt Tyre volgens mij weer de Google kaart?
De oorzaak zal dan zijn kleine afwijkingen tussen 2 verschillende kaarten. Soms zal Tyre dan een routepunt plaatsen op de verkeerde weghelft, waardoor Tyre er een kleine lus van maakt. (Je gaf zelf al aan dat er veel punten te dicht bij kruispunten of op de verkeerde weghelft stonden. Een zooitje dus maar dit hoeft dus niet perse te liggen aan de oorspronkelijke routemaker).
Bij jouw voorbeeld is geen routepunt te zien in de doodlopende lus, heb je die misschien verwijderd?
In elk geval, soms zijn er onverklaarbare routeringen te zien in Tyre. Het kan gebeuren dat hij overzetten naar de navigatie het onverklaarbare verdwenen is, en dat de route gewoon goed lijkt te lopen.
Als het toch nog verkeerd loopt zal de route aangepast moeten worden in Tyre totdat je het goed vind.
Het verwarrende aan de "routelijnen" is ook dat het niet de werkelijke route hoeft te zijn. Tyre verbind gewoon de opeenvolgende routepunten aan elkaar. Zonder blauwe lijn is het heel moeilijk om te zien hoe de route precies loopt.
Vandaar dat het voor kan komen dat er kleine verschillen zijn tussen de route op je computer en in jouw navigatie, als de kgebruikte kaarten niet hetzelfde zijn.
Soms komt het voor dat een gedownloade routes zonder problemen goed in je navigatie komt, soms zitten er kleinere of grotere onverklaarbare en soms verklaarbare fouten in.
Ik heb het hierboven alleen over gdb en itn, hoe Tyre omgaat met gpx tracks dat durf ik niet te zeggen.