Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Valt wel mee.
De keuze is Verberg of één van de vijf gekleurde icons. En de default is verberg.
Je ziet dus de ingestelde waarde.
Ik dacht dat het ook mogelijk was de “snelle instellingen” naar eigen voorkeur aan te passen, maar dit blijkt niet mogelijk of zie ik iets over het hoofd?
Als je de route als ITN route laad is de kans op verschillen heel groot.
Door de route als Track op de Rider te zetten minimaliseer je de verschillen door route voorkeuren en kaartverschillen. (Gewoon met het schuifje sync in MyDrive)
Als extra kun je de originele track punten in beeld krijgen d.m.v. “GPX Track 2 OV2” of “Load Track”. (Met de laatste kun je ook snel de Track(s) en OV2(op meerdere Riders zetten.)
Verschillen tussen de blauwe navigatie lijn en de geplande route zijn zo snel zichtbaar.
Sorry, de Rider heeft geen sneltoetsen en voorkeursprofielen.@Roadrider ?
Liefst heb ik daar de instelling voor helderheid onder de sneltoets.. gaat zeker weer niet?
Bedankt voor de info.
Omzetten van OV2 met POI is handig om de route weer op te pakken.
Route omzetten in track my sync knopje op mydrive werkt inderdaad goed en gebruikte ik al.
Routes deelde ik nu nog (GPX) via whatsapp zodat een maat van mij ze via bluetooth naar de Rider 450 stuurt. Misschien kan ik beter de route in mijn Tomtom inladen, dan op de Rider 550 naar Huidige trakc gaan --> deel track --> sd kaart pakken erop zetten --> inladen in Rider 450? Of zou dit geen verschil maken?
Even een waarschijnlijke simpele vraag over de tt550
als ik een track download van motorroute.net die dan netjes in mijn tomtom komt.
Dan wil ik de route rijden maar heb dan een probleem ik wil namelijk niet de route vanaf het startpunt rijden maar gewoon ergens voor mij het dicht bij zijnde punt instappen.
Ook al ben ik op de route hij blijft het begint punt pakken. hoe doe je dat om het te wijzigen.
Daarmee wordt jouw route(track) automatisch naar je TT gestuurd zodra je TT verbinding met internet heeft.Goedenavond, ik heb net een tomtom rider 550 aangeschaft voornamelijk om wegen te ontdekken zonder constant hetzelfde rondje te rijden/ bekende wegen te rijden wat ik nu doe. Ik ben dus wat routes aan het maken om te gaan rijden met de spannende route functie in MyDrive op de laptop. Nu is er een optie "synchroniseer als een track..." en ik ben een volledige leek in gebruik van navigatie op de motor, wat houdt deze optie in?
Nog tips & tricks van mensen om op te letten met het gebruik van?
Goedenavond, ik heb net een tomtom rider 550 aangeschaft voornamelijk om wegen te ontdekken zonder constant hetzelfde rondje te rijden/ bekende wegen te rijden wat ik nu doe. Ik ben dus wat routes aan het maken om te gaan rijden met de spannende route functie in MyDrive op de laptop. Nu is er een optie "synchroniseer als een track..." en ik ben een volledige leek in gebruik van navigatie op de motor, wat houdt deze optie in?
Nog tips & tricks van mensen om op te letten met het gebruik van?
Eventueel kun je ook voordat je op rijd drukt zelf een punt op de kaart aanklikken waar je de track wil beginnen.
Ik wel als ik een route van het web pluk verplaats ik het begin punt naar een voor mij gunstige start plek. En doe dat met mraGa het even heel stom uitleggen wat ik doe. ik heb via Motor routes.net de koekstads rit 2007
lang , op mijn tomtom gezet
Nu laad ik de route en rijd feitelijk naar de route op een punt dat voor mij ideaal is
Als ik dan de route wil beginnen stuur deze mij steevast naar het begin punt, al zeg ik dichtsbij zijnde punt
ik kan wel op de route gaan staan ook eens gerpobeeerd dan laad ik de route en hij ziet niet dat ik op de toute ben en hoppa naar het begin punt
Ik wil dus eigenlijk altijd een route met mijn eigen begin punt , neem aan dat iedereen dat doet
Ga het even heel stom uitleggen wat ik doe. ik heb via Motor routes.net de koekstads rit 2007
lang , op mijn tomtom gezet
Nu laad ik de route en rijd feitelijk naar de route op een punt dat voor mij ideaal is
Als ik dan de route wil beginnen stuur deze mij steevast naar het begin punt, al zeg ik dichtsbij zijnde punt
ik kan wel op de route gaan staan ook eens gerpobeeerd dan laad ik de route en hij ziet niet dat ik op de toute ben en hoppa naar het begin punt
Ik wil dus eigenlijk altijd een route met mijn eigen begin punt , neem aan dat iedereen dat doet
Het is een gpx bestandHeb je toevallig een .ITN route op de Rider gezet? Dan is dit normaal.
Als je .GPX versie gebruikt wordt deze geladen als track en kun je ook bij het dichtstbijzijnde punt starten.
Welke telefoon heb je?en ook alles resetten en opnieuw installeren hielp niet..
Vreemd ik herken dit gedrag niet. En de route via MyDrive op de Rider Gezet?Het is een gpx bestand