Dutchgixxer
MF veteraan
Voor de Garmin is er net een kaart update uitgekomen. Cn2025.10 ntu. Updaten maar
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Dat gaat net zoals bij de zumo 590...Enigste wat ik even niet kan weervinden hier, is hoe ik het startscherm kan aanpassen, maar wellicht heeft iemand van hier dé tip?
Zie ook mijn bericht ....thanks @Nosmo King voor je bevestiging! Zojuist de Tread app verwijderd, (telefoon e.d.) koppeling naar de zumo verwijderd en het e.e.a. weer opnieuw geïnstalleerd, ondanks laatste (software) en app versies..
Op exact dezelfde wijze als eerder de vakantieroutes (tracks) via MRA naar de Tread app geëxporteerd en na het synchroniseren met de XT2 doet deze het nu wél en zie ik de aangemaakte map ook in de verzamelingen opduiken!
Zeg het maar hoe het kan..
Enige "probleem" wat ik nu nog ervaar, is dat als ik de geïmporteerde track wil toewijzen aan map X, deze soms niet in X verschijnen maar in Y of Z.. Kán overigens ook aan mijn worstenvingers liggen in combi met een mobiel schermpje..
Niet echt een idee nee, want ik neem aan dat jij als je tijdens het omzetten naar route de melding krijgt "Route voldoet niet aan de routebeperkingen.........." met nee antwoord en de route niet laat (her)berekenen?Nu alles weer werk met Tread ben ik weer verder gegaan met mijn reisplannen voor het voorjaar.
Heb dus mooie tracks gemaakt en via Tread op de XT2 gezet. Geconverteerd naar route (zowel in Thread en op de XT2) en daar zie ik in de route een 3 tal afwijkingen van de track. Gister nog een keer hetzelfde gedaan (met dezelfde GPX) en nu loopt de route wel identiek over de track heen.
Hoe kan dit?
Houdt Garmin rekening met de actuele verkeerssitiuatie?
Is Garmin aan het (server) algoritme aan het sleutelen? (is geen update geweest)
Iemand een idee?
Bekijk bijlage 1981133,