vanishingpoint
MF veteraan
Update van MyRouteNavigatie binnen Android
versie 1.1.2
versie 1.1.2
Laatst bewerkt:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Kan MRA ook enkel de track exporteren ?
Mijn Garmin vraagt telkens of ik de Reis wil importeren, en dan heeft dat bestand weer teveel harde via punten. Nu is dat wel te negeren maar kan voor sommige gebruikers wel eens verwarrend werken.
En die harde via-punten zijn niet 'zacht' te maken in MRA ?
In Garmin ga je naar Sporen, daar kies je je track die je net geexporteerd hebt. en converteert die naar reis.
Onder Route vind je nu je net geconverteerde track terug, kies van Begin naar Einde
Zorg te allen tijde dat Herberekenen op de Garmin UIT staat!
Het nemen van een shortcut over een P of op-en afrit kennen we van Garmin. Dat gebeurt vaker. Hij ziet het dan als korter en dus sneller. Dat laatste is onterecht....
De Garmin gaf er zelfs de voorkeur aan om over een parkeerplaats te routeren ipv de doorgaande weg te volgen, track lag gewoon over de doorgaande weg (zichtbaar gemaakt op kaart).
...
Oke dan zal ik het via de favorieten moeten doen,alleen jammer dat je geen folders in je favorieten kan maken want die lijst kan dan aardig lang en onoverzichtelijk worden.POI's zijn per route, als je bepaalde plaatsen in meerdere routes wilt kunnen gebruiken, kun je beter Favorieten aanmaken.
Dat ben ik met je eens, en is 1 van de dingen die op de wishlist staan.
Sowieso is POI iets waar veel mensen nog wensen in hebben, maar helaas is het vooral de ondersteuning vanuit bv TT waar de beperkingen zitten.
TT laat geen of nauwelijks mogelijkheden om POI op de kaart te tonen, dus zijn de opties vanuit MRA ook beperkt helaas
Ik via T-mobile en op Ziggo geen probleem, regio Leiden
Tomtom mydrive pakte hem gewoon wel en ook mijn navigatie TT450 pakt hem wel. Ik wilde hem echter wel graag controleren in mydrive app. Maar de suggestie van te groot zou idd best kunnen!!Het bestand is op zich niet fout, maar ik kan me voorstellen dat een route met ruim 20.000 (!) viapunten voor de meeste programma's iets teveel van het goede is....