Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Morgen bij daglicht ff checkenZijn je pinnetjes nog wel goed (verend)?
Probleem opgelost! Bleek slechte las te zijnWie in Zoetermeer (of in de buurt) in bezit van Zumo XT met mount gemonteerd op motor kan ik langs rijden om mijn Zumo XT op de mount te testen? Mijn XT laad op de mount niet meer op ondanks dat ik spanning heb van 4,7V op de mount
Hoe bedoel je, slechte las? In de draad naar de verende pennen? Of naar de DC-DC converter of zo?Probleem opgelost! Bleek slechte las te zijn
Slechte soldering van mijn kant. Zaak doorgeknipt en nieuwe solderen gemaakt. Nu werkt het weerHoe bedoel je, slechte las? In de draad naar de verende pennen? Of naar de DC-DC converter of zo?
Geen idee tov TomTom. Garmin maakt ca 4x per jaar een kaart update. Huidige versie is 2024.2 bij mij.Onlangs een andere motor gekocht. Met Zümo 595 gemonteerd. Voorzien van de nieuwste kaart. Volgens de vorige eigenaar. Bij inloggen Garmin blijkt inderdaad dat de meest recente kaart erin zit. Op de computer blijken er geen updates beschikbaar. Maar een kruispunt bij ons in de buurt dat al een aantal jaren een rotonde is. Geeft ie nog aan als kruispunt. . De Tom Tom in de auto geeft wel een rotonde aan. Loopt Garmin zoveel achter tov tomtom ?
Dank voor de info. Dan zit er bij mij ook de meest recente in. 2024.20. Maar geeft nog steeds kruispunten aan , waar al enkele jaren een rotonde ligt.Geen idee tov TomTom. Garmin maakt ca 4x per jaar een kaart update. Huidige versie is 2024.2 bij mij.
Ja, dat kan meerdere jaren duren heb ik al meerdere keren ondervonden.Loopt Garmin zoveel achter tov tomtom ?
Ja klopt. Heb de TomTom op veel fouten betrapt in Italië. Op de tolweg linksaf slaan . Door de vangrail?? Bij t Gardameer was die zo in de war , dat ik via borden maar naar bestemming ben gereden.Omgekeerd komt ook voor, dat TomTom juist achterloopt. Geen enkele kaart is foutloos.
Inderdaad,ik gebruik MRA en kan dus Garmin,TT en OSM kaarten zien.Omgekeerd komt ook voor, dat TomTom juist achterloopt. Geen enkele kaart is foutloos.
Dan heb je nog niet veel met een GPS gereden?En dan sta je ineens voor een rotonde terwijl de nav een kruispunt laat zien ik zou direct omkeren en terug gaan wat een misleiding.
Ik neem aan dat je in werkelijkheid iets robuuster omgaat met situaties die iets anders zijn dan je schermpje je vertelt? Kruisingen die verbouwd worden tot rotondes komen regelmatig voor. Daar raak ik niet van in de war. Maar afsluiten van wegen voor doorgaand verkeer of omdraaien van de rijrichting, dat kan wel eens lastig zijn.En dan sta je ineens voor een rotonde terwijl de nav een kruispunt laat zien ik zou direct omkeren en terug gaan wat een misleiding.
Van die grote projecten, worden de navi fabrikanten en kaarten makers al in een vroegtijdig stadium op de hoogte gebracht, zodat deze wijzigingen al op de plank liggen en deze bij een update rondom de opleverdatum meegenomen wordt. Denk bijvoorbeeld aan de nieuwe A16 en de A24.Ik neem aan dat je in werkelijkheid iets robuuster omgaat met situaties die iets anders zijn dan je schermpje je vertelt? Kruisingen die verbouwd worden tot rotondes komen regelmatig voor. Daar raak ik niet van in de war. Maar afsluiten van wegen voor doorgaand verkeer of omdraaien van de rijrichting, dat kan wel eens lastig zijn.
Iets als het compleet verleggen (circa 1 kilometer) en totaal anders opzetten van bijvoorbeeld knooppunt Badhoevedorp (A4/A9), daar is een snelle update wel zo prettig. Maar goed, dan zijn er altijd nog die goeie, ouwe richtingsborden die je verder helpen.
Ik neem aan dat je in werkelijkheid iets robuuster omgaat met situaties die iets anders zijn dan je schermpje je vertelt? Kruisingen die verbouwd worden tot rotondes komen regelmatig voor. Daar raak ik niet van in de war. Maar afsluiten van wegen voor doorgaand verkeer of omdraaien van de rijrichting, dat kan wel eens lastig zijn.
Even een screenafdruk maken zodra hij langs komt (vind je hem terug in de map screenshot)Regelmatig verschijnt er tijdens rijden bovenop de kaart een rode balk met een wit plaatje. Het lijkt op een klein vrachtwagentje met lading achterin. Ik kan het niet online terugvinden. Weet iemand wat het betekend?
Dat zijn de bekende plaatsen waar de politie met onopvallende voertuigen snelheidscontrole uitvoertEven een screenafdruk maken zodra hij langs komt (vind je hem terug in de map screenshot)
Kunnen we het ook zien en misschien vind google op afb. de betekenis ;-)
Ik ken alleen de rode balk met de camera melding (maar is inc tekst en verder lijkt het geheel niet op een vrachtwagentje ;-)
ben wel benieuwd nu...
ps kan het niet iets zijn wat de maker van de route heeft opgenomen als " melding / symbolen", zoiets kon met Basecamp dacht ik...
Snelheidscontrole vanuit een voertuig, zg mobiele snelheidscontrole.