Als je teveel route punten hebt kun het niet meer via de App uploaden (mijn ervaring), maar via de PC zou het geen probleem moeten zijn.Lukt me nog niet.
ik heb de laatste 40 km gedeleted.
dan lukt het wel.
rarara?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
Als je teveel route punten hebt kun het niet meer via de App uploaden (mijn ervaring), maar via de PC zou het geen probleem moeten zijn.Lukt me nog niet.
ik heb de laatste 40 km gedeleted.
dan lukt het wel.
rarara?
Ja precies. Dus vanuit Kurviger is dat probleem nooit opgetreden met de tt app?Ik maak mijn routes via kurviger.de en soms haal ik die route dan door gpsshaper.
In kurviger kun je aangeven om alleen de tussenpunten (max aantal kun je aangeven maar 50 is vaak genoeg) te geven of om er een track van te maken.
Dat is het het probleem ( helaas ) niet. Alle kaarten vd landen zijn present.Ik heb z'n beetje alle apps getest en ik blijf tom tom go de fijnste app vinden.
Ik had ook steeds geen route mogelijk. Oplossing was simpel, route ging door Duitsland en ik had die kaart niet gedownload.
Ik wil de TT app ook het liefst blijven gebruiken. De app vinden we fijn. Alleen het geen route mogelijk heel vervelend. volgens mij heeft het nog steeds met weg afsluitingen te maken en dan hij niet kan herberekenen, de routes kan aanpassen / omleiden maar dat het punt vd route die op de afgesloten weg staat.Ik heb z'n beetje alle apps getest en ik blijf tom tom go de fijnste app vinden.
Ik had ook steeds geen route mogelijk. Oplossing was simpel, route ging door Duitsland en ik had die kaart niet gedownload.
Ook dat is niet het geval helaas.Standaard staat in mytomtom niks op vermijden, maar in mijn TomTom app staan veerpont en zandwegen wel uit, misschien dat er een tussenpunt net naast de weg staat en dus een zandpad moet worden genomen?
ik heb dit ook wel eens gehad....de ene keer wel en de andere keer niet.... had ik geen satelietbereik in huis..Ook dat is niet het geval helaas.
Voorbeeld: voor de vakantie heb ik vaker even op verschillende dagen de routes gecheckt. Bij 1 route kon ik hem op sommige dagen wel openen en sommige dagen niet. Vandaar mijn vermoeden dat het met wegafsluitingen te maken heeft. Gaat die route over de weg vd wegafsluiting krijg je dus denk ik geen route mogelijk. Dat is volgens mij t meest voor de hand liggende scenario. Als er dingen qua route ( zandweg bijv ) aan / uit staan zou het altijd wel of niet moeten kunnen laden.
Echter uitgaande van weg afsluitingen dan valt niet zoveel aan te doen vrees ik?!
Als dat het is .ik heb dit ook wel eens gehad....de ene keer wel en de andere keer niet.... had ik geen satelietbereik in huis..
Toen ik daarachter was ging ik even bij het raam staan als het niet lukte en dan ging het wel.goed....