Ik heb myrouteapp (G) ook, maar deze leest de itn route niet in. Moet ik eerst de fouten er uit halen, maar dat doe ik dus niet want ik wil een bepaalde route rijden waarvan ik overtuigd ben dat dit kan, alleen ontbreekt er dan bijv. net een km stukje weg in de TT kaart.Kan dus ook zijn dat de weg vlg TT gewoon niet mag. Tyre maakt de route in Google maps en dat is vaak net ff anders.
Geef mij die track eens en dan zal ik m in myroute app zetten met de TT kaart met als onderligger de originele track.
Krijg je een foutmelding in de trant van "Er ging iets mis bij het berekenen van de route. Zorg dat alle routepunten juist op de weg staan en bereikbaar zijn met het geselecteerde vervoersmiddel en probeer het nog eens."?Ik heb myrouteapp (G) ook, maar deze leest de itn route niet in. Moet ik eerst de fouten er uit halen, maar dat doe ik dus niet want ik wil een bepaalde route rijden waarvan ik overtuigd ben dat dit kan, alleen ontbreekt er dan bijv. net een km stukje weg in de TT kaart.
ExactKrijg je een foutmelding in de trant van "Er ging iets mis bij het berekenen van de route. Zorg dat alle routepunten juist op de weg staan en bereikbaar zijn met het geselecteerde vervoersmiddel en probeer het nog eens."?
Volgens mij gaat het er niet om of TT het weggetje ziet, maar meer of TT ziet dat er een afsluiting is. Als voorbeeld een stukje van mijn vakantie route:Exact
Maar als TT geen weggetje ziet en Maps bijv. wel dan kan ik dus helaas geen vergelijk maken.
Het is gelukkig niet bij al mijn routes zo
Eh.., Rider 4 ?Jongens ik heb misschien een rare vraag.
Ik heb een TomTom rider 4, maar als ik hem aansluit op een mount dan gaat er geen laad logotje branden. Hij brand wel als ik hem met de USB laad klopt dat?
Bedankt voor deze heldere toelichting - handig om te weten.Volgens mij gaat het er niet om of TT het weggetje ziet, maar meer of TT ziet dat er een afsluiting is. Als voorbeeld een stukje van mij vakantie route:
Dat werkt dus niet meer.
Als ik nu in MyDrive ga kijken, snap ik waarom:
[afbeelding]
Alleen is de afsluiting niet correct, want er is wisselend een rijstrook beschikbaar.
Liever zou ik zien dat in MyRoute de route bij de opbreking bijvoorbeeld rood wordt aangegeven, want dit is wel nuttige informatie, maar ook lastig tijdens de voorbereiding van een trip.
Het zou kunnen, ik weet het niet. Tot nu toe heb ik de genoemde foutmelding altijd terug kunnen herleiden tot een wegafsluiting, die in Mydrive zichtbaar was.In mijn geval zie ik in de ingezoomde kaart van TTR400 soms geen (stuk) weg meer, waardoor hij daarlangs niet kan berekenen.
Het blijft een vaag/verwarrend verhaal.Mee bekend met dit alles - het betreft echt een track die origineel uit ruim 7000 punten bestaat, dat zijn idd niet de viapunten/waypoints, etc.En daar zit het hem waarschijnlijk in, dat de visueel gezien opgeslagen Tyre route er in de praktijk dus anders kan worden weergegeven.
Echter, er zaten echt hele rare afwijkingen in.
Zo liep een gpx route in TTR400 niet over een weggetje waar ik meerdere VIApunten in had aangebracht en zo opgeslagen. Dat vind ik dus wel vreemd, want ingesteld op 'snelste of kortste route', je zou verwachten dat de gpx track toch tenminste die Vasta parameters aandoet.
Eh.., Rider 4 ?
Ik ken de Rider 1, 2, 3 (Urban/Pro), en de 5 (2013/breedbeeld)
De 4 hadden ze volgens mij over geslagen.
De 1 en 2 hebben een geheugenkaart-slot, De 3 heeft die niet en van de 5 weet ik het zo even niet.
Sorry, is nogal off-topic
Overigens kan het best zijn dat anders omgegaan wordt met het laadsymbool bij laden via mount of USB.
Is het dan niet zo dat de mount een onderscheid laat zien door het al dan niet tonen van een batterij symbool? Dat als je hem van de mount afhaalt (of de spanning eraf haalt), het batterijsymbool verschijnt ?
Hallo Athome,Via MyDrive worden onder andere je LifeTime producten en firmware bijgewerkt.
Je POI's moet je ook via MyDrive op je Rider zetten.
Even ter info:Hallo Athome,
Ff een oud draadje van je er bij gezocht - Ben weer eens aan het zoeken, waarom ik helemaal geen POIs heb in mijn nwe TTR400. Dus met ZOEK/Hele Kaart, etc vind ik alleen mijn thuis adres en de routepunten van mijn geopende route.
Ik heb nu een mydrive connect account, maar ik krijg niet dezelfde mogelijkheden te zien als bij mijn Home account (TTR Pro).
Wel heb ik dezelfde inlog gegevens gebruikt als voor mijn Home account zou het daar aan kunnen liggen?
Dat is de Rider 3 (de Urban Rider, ofwel Rider Pro indien geleverd samen met een actieve mount.)Het is de TomTom zonder kaartslot.
We zien geen verschil tussen de TomTom los of in de mount.
HerveltHet blijft een vaag/verwarrend verhaal.
Een originele track van 330 km en maar 7000 routepunten. Dat is wel erg weinig.
Je hebt het over omzetten ITN naar GPX...
Je noemt viapunten die je geplaatst hebt in je route, maar als je die omzet/exporteert als GPX Track kunnen deze geen viapunten meer bevatten toch ?
Thx is gelukt nu, zie alleen nog in MyDrive connect geen extra info zoals POIs ed.In de Rider moet je met dezelfde accountgegevens bij MyDrive aanmelden als bij MyDrive zelf. Anders is het niet mogelijk adressen, etc te syncen
Ben weer een stap verder AthomeDat is MyDriveConnect op je PC. Er is ook nog de MyDrivewebsite. De Connect gebruik ik niet zo veel. Alleen voor het updaten van de software en kaart.
Het is inderdaad niet echt handig, lastig om de poi categorieën niet op 1 of andere manier zichtbaar te kunnen maken, is allemaal al gezegd hier.Poi zie je niet op de kaart, tenzij je er naar gaat zoeken via de zoekfunctie