De track is gewoon in beeld alleen ligt hij onder de route, zo gauw je van de route afwijkt zul je zien dat je naast de track zit.
Nope, zo ging het op mijn 395... nu dus niet meer.
Maar ga morgen eens aan de slag met de tips hierboven.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
De track is gewoon in beeld alleen ligt hij onder de route, zo gauw je van de route afwijkt zul je zien dat je naast de track zit.
Het klopt toch echt wat @The myth zegt, de XT plaatst de track onder de route, i.i.t. de oudere zumo's die hem boven de route laat zien. Sterker nog, bij vroege firmwareversies deed de XT dat ook. Op een gegeven moment hebben ze de trackbreedte instelbaar gemaakt, en vanaf dat moment werd de track onder de route gezet.Nope, zo ging het op mijn 395... nu dus niet meer.
Maar ga morgen eens aan de slag met de tips hierboven.
Stuur me je emailadres en ik stuur het thema naar je toe.Maar dat aangepaste thema is, als ik het goed begrijp, niet terug te vinden in de standaardinstellingen?
Dat systeem ken ik nog niet, waar is dat te koop ?Hier ook de Nuvi XT
Excuses dat moest Zumo XT zijnDat systeem ken ik nog niet, waar is dat te koop ?
Dat komt omdat de verzender je eenbestand heeft gestuurd met die tracks en routes. Dat ligt dus niet aan BC, maar aan het bestand. En wat is het probleem met laden? PC of Mac? Wat lukt er precies niet?Het kan zijn dat ik iets fout doe, maar ik vind het zeer moeilijk om een GPX in de Zumo op te laden vanuit Basecamp.
Zeker van GPX bestanden die door iemand doorgestuurd wordt, of via een andere app, lukt het me niet om deze over te zetten.
Als ik een GPX open krijg ik meestal meerdere bestanden, tracks en routes.... Ik vind basecamp niet zo gebruiksvriendelijk eerlijk gezegd
Het bestand dat ik door heb gekregen zijn 4 tracks :Dat komt omdat de verzender je eenbestand heeft gestuurd met die tracks en routes. Dat ligt dus niet aan BC, maar aan het bestand. En wat is het probleem met laden? PC of Mac? Wat lukt er precies niet?
Ik kan de korte route overzetten en de 3etappes van de lange rit afzonderlijk ook.Als het in de XT de kortste afstand aangeeft heb je alleen het start-en eindpunt overgezet en géén route.
Als je van drie één track gemaakt hebt, kun je die omzetten in BaseCamp in een goede route. Die dient goed te werken in de XT. De gecombineerde track overzetten kan ook, maar dan dien je die in de XT toch te converteren tot route(reis) om aanwijzingen te krijgen.
Bedankt vuurvreter! Onroute ga ik even proberen af te zettenWanneer je bovenin een groene balk heb, dan staat je Onroute Motorkaart aan en dan krijg je die aanwijziging idd niet.
Zet je Onroute Motorkaart even uit, en dan krijg je weer aanwijzigingen, er mag namelijk maar 1 kaart actief staan.
M.b.t. het overzetten van ontvangen GPX bestanden naar de Zumo XT.
Zorg dat er op je mobiel Garmin Drive is geinstalleerd.
Ontvang je een route bestand via mail/whatsapp op je mobiel, dan kan je die openen in Garmin Drive en daarmee komt hij op je Zumo XT te staan.
Zie ook dit even