Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Pirelli kalender ?kijk nu tegen drie grote gaten aan waar ik iets mee moet.
In het rechter gat een appel en in het linker gat een sinaasappel een idee? Lekker gezond voor onderweg.De Philips radio en een van de boxen in de kuip waren stuk. Heb de apparatuur gedemonteerd en kijk nu tegen drie grote gaten aan waar ik iets mee moet.
Dank voor de suggestie, maar mwah. Ik zit wel lekker achter dat scherm. En het ziet er beter uit dan het doosje dat standaard op een Moto Guzzi 850 T5 zit.Met een goed gemikte karatetrap is die kuip er zo af.
https://www.bing.com/ck/a?!&&p=d695...WtpcGVkaWEub3JnL3dpa2kvQmxpa3RlbGVmb29u&ntb=1Als iemand een mooi voorbeeld heeft van een moderne gps/radio in de kuip waarmee ik ook nog met de bakkenist kan communiceren dan houd ik me nog steeds aanbevolen.
De Russen gebruiken dat aan het front.
Die zit standaard op de rode hayabusa.Dit lijkt me wel wat:
Bekijk bijlage 1917941
Handig! Maar ik heb een cardan!Ik heb een spuitbus voor in mijn Kuip gemonteerd met een slangetje naar mijn ketting
Lekker lui smeren. (Ik heb geen bok)
Leuk, maar die doet over dwars alleen wat als de bak omhoog komtDit lijkt me wel wat:
Bekijk bijlage 1917941
Dat moet toch geen probleem wezen?Leuk, maar die doet over dwars alleen wat als de bak omhoog komt![]()
Alleen het glaasje van het klokje is ondoorzichtig, de andere zijn goed maar dat zie je niet op de foto. Vreemd genoeg is het glaasje van die klokjes zo slecht op bijna alle T5's en SP's uit die tijd.je mag je dashboard kijkglaasjes ook wel eens vernieuwen
Grappig... ik heb juist een T5 kuipje gemonteerd omdat ik het standaard scherm van de SPII veel te groot en lelijk vind...Dank voor de suggestie, maar mwah. Ik zit wel lekker achter dat scherm. En het ziet er beter uit dan het doosje dat standaard op een Moto Guzzi 850 T5 zit.
Als er verder niks komt dan ga ik dat aquarium bestellen, een discobolletje heb ik nog wel en dan komt het wel goed.
Als iemand een mooi voorbeeld heeft van een moderne gps/radio in de kuip waarmee ik ook nog met de bakkenist kan communiceren dan houd ik me nog steeds aanbevolen.