Het is een nieuwe trend, dus dacht ik laat ik er maar eens aan meedoen.
In plaats van de route op 5 A4tjes, ook maar eens voor de SP3 aanbieden door de route op de pc te maken. Zo'n route op een schermpje kijkt toch makkelijker dan een routerol of een tanktas.
Nou dat lukt dus niet echt. Wat ik in de software allemaal tegenkom. of beter gezegd niet tegenkom.
Diverse keren is de weg volkomen onbekend of is er helemaal geen weg (volgens Garmin) en rijd je volgens het ding door de weilanden. Veel straatnamen zijn verkeerd of zijn niet aangegeven, alleen maar met "road". Oranjestraat en Dorpsstraat in Holten zijn onbekend, ook met de zoekfunctie niet te vinden. En dit zijn maar twee voorbeelden van de vele straten die de software niet kent.
Jammer voor de SP3 bezitters, het worden toch 5 A4tjes.
In plaats van de route op 5 A4tjes, ook maar eens voor de SP3 aanbieden door de route op de pc te maken. Zo'n route op een schermpje kijkt toch makkelijker dan een routerol of een tanktas.
Nou dat lukt dus niet echt. Wat ik in de software allemaal tegenkom. of beter gezegd niet tegenkom.
Diverse keren is de weg volkomen onbekend of is er helemaal geen weg (volgens Garmin) en rijd je volgens het ding door de weilanden. Veel straatnamen zijn verkeerd of zijn niet aangegeven, alleen maar met "road". Oranjestraat en Dorpsstraat in Holten zijn onbekend, ook met de zoekfunctie niet te vinden. En dit zijn maar twee voorbeelden van de vele straten die de software niet kent.
Jammer voor de SP3 bezitters, het worden toch 5 A4tjes.