Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Opmerking: This feature may not be available in some browsers.
een ander vraagje, ik heb regelmatig het probleem dat als ik de zumo 350 aan de laptop koppel dat hij hem niet herkend, hoe kan dit en hoe kan ik dit het beste oplossen?
Vraagje ....
Heb van de week de 350 een aantal malen moeten gebruiken in de auto voor simpele A naar B navigatie , nou geeft hij de ene keer wel en de andere keer geen flits info aan ??
Zelfde weg met trajectcontrolle 1 keer wel en 1 keer niet , beetje vreemd lijkt me
Weet iemand hoe dit nou zit .....
als je te hard rijd krijg je geluid, als je niet te hard rijd zie je alleen wat op beeld en geen geluid.
Heb van de week de 350 een aantal malen moeten gebruiken in de auto voor simpele A naar B navigatie , nou geeft hij de ene keer wel en de andere keer geen flits info aan ??
Bij traject controll rijd ik de snelheid die geld op de A 4 .... op dag 1 staat het in beeld en op dag 2 staat er niets in beeld ..... klopt niets van dusals je te hard rijd krijg je geluid, als je niet te hard rijd zie je alleen wat op beeld en geen geluid.
Ik denk zelf niet dat de gps zo nauwkeurig is dat hij weet op welke strook je rijd , zou bij traject controlle ook niets uit moeten maken want boven iedere rijstrook hangt tenslotte een camera....Dat heb ik nog niet gemerkt. Wat ik wel heb gemerkt is dat die info niet zozeer is gekoppeld aan de weg waar je op rijdt, maar hoe dicht je er bij bent. Ik reed gisteren op een weg vlak langs de A50. Mijn Garmin gaf dat ook correct aan. Toch kreeg ik opeens een waarschuwing voor de trajectcontrole op de A50.
Wellicht dat in jouw geval dat gevarenpunt (want dat is de flitswaarschuwing) juist iets verder van de snelweg staat en dat het heel afhankelijk is van de rijstrook waar je op rijdt.
Ik heb de nieuwe kaart geladen. Mijn 350 staat op niet herberekenen. Moet ik mijn bestaande routes nu herberekenen? Ik denk het wel, maar ik heb die optie nog niet gevonden in Basecamp. Daar kom ik nog wel achter.De nieuwe City navigator 2014.10 is beschikbaar via Express of de oudere MapUpdater.
Zie hier voor een uitleg die je beter eerst helemaal doorleest en daarna pas in actie komt. Scheelt weer wat vragen
http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=958
De nieuwe City navigator 2014.10 is beschikbaar via Express of de oudere MapUpdater.
Zie hier voor een uitleg die je beter eerst helemaal doorleest en daarna pas in actie komt. Scheelt weer wat vragen
http://forum.gps-expert.nl/viewtopic.php?t=958
Ik denk zelf niet dat de gps zo nauwkeurig is dat hij weet op welke strook je rijd , zou bij traject controlle ook niets uit moeten maken want boven iedere rijstrook hangt tenslotte een camera....
Duidelijk verhaal ..... alleen hoe is dit dan te verklarenDie Garmin waarschuwing is niets anders dan een gevarenpunt/regio. Kom je binnen een bepaalde afstand van dat punt/regio dan geeft de Garmin een melding. Niet gekoppeld aan waar je rijdt of op welke weg je rijdt.
Zo kan het dus gebeuren dat je een flitspaalmelding krijgt voor een 120 flitser op de snelweg terwijl jij 10 meter naast de snelweg op een 60km/h weg rijdt en de Garmin ook daadwerkelijk aangeeft dat je niet op die snelweg rijdt.
Evenzo zal het kunnen gebeuren dat op een brede snelweg het gevarenpunt/regio aan de ene kant van de snelweg wordt aangegeven en je er gewoon te ver vanaf bent om de melding te krijgen ook al rijd je wel degelijk op die snelweg.
Ik heb de nieuwe kaart geladen. Mijn 350 staat op niet herberekenen. Moet ik mijn bestaande routes nu herberekenen? Ik denk het wel, maar ik heb die optie nog niet gevonden in Basecamp. Daar kom ik nog wel achter.
Maar als ik hem dan opnieuw berekend heb, wat is dan de officiële manier om die route in de 350 te krijgen? Ik heb nog niet gevonden hoe ik één (of alle) routes uit mijn 350 kan verwijderen zodat ik hem opnieuw kan overzetten vanuit Basecamp.
Duidelijk verhaal ..... alleen hoe is dit dan te verklaren
Rij op de A1 , 2 rijstroken Laren A'dam ....
Krijg op dinsdag een melding en krijg op vrijdagavond geen melding??
Die snap ik nog niet, maar heb ik zelf ook nog niet gemerkt.Rij op de A1 , 2 rijstroken Laren A'dam ....
Krijg op dinsdag een melding en krijg op vrijdagavond geen melding??
Nieuw filmpje; speciaal voor de zumo350 gebruikers: het halverwege starten van een route (bijv na het tanken):
Ok hans komt ie ....Je vraag is me niet helemaal duidelijk. Als je werkt met een poi-set zul je in principe altijd een melding krijgen.
Misschien relevant: juist op het punt dat je noemt zit in kaartversie 2013.40 een ernstige routeringsfout. Opgelost in 2013.41, en ook in de nieuwe 2014.10. Het is een beetje een wildshot, maar mócht je met 2013.40 werken: even kaarten updaten.